reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po jakim czasie starań udało się wam zajść w ciążę?

reklama
Rozwiązanie
Dobre 3 lata, na początku na spokojnie, mężowi wyszły zle badania nasienia, polecili dietę i oszczędny tryb życia a jest budowlańcem. Ja kupę lat chorowałam na nadczynność tarczycy, więc raz się mogliśmy starać, raz nie, w końcu końcem października 2019 przeszłam operacje wycięcia tarczycy, oprócz tego wcześniej prawie rok obserwacja owulacji i nie było każdej. Jesteśmy 6 lat po ślubie i planowaliśmy wprowadzić się do nowego domu więc namówiłam męża na konkretne badania w klinice niepłodności bo on z tych co nic na sile, będzie jak Bóg da 🙄 i w sumie wyszło na jego, w połowie stycznia byliśmy na pierwszej wizycie u lekarza, zapisaliśmy się na kwiecień na badania a praktycznie od stycznia jestem w ciąży, teraz leci 36 tydzień. ☺️...
reklama
reklama
Pierwsza wrzesień 2018 biochemiczna, druga luty 2020 też biochemiczna, trzecia marzec 2020 obecnie 22 tc [emoji846]. Po drodze była klinika niepłodności ale finalnie naturalnie się udało
 
Do góry