reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po jakim czasie wiadomo ze udala się transfer??

Olgaocz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Sierpień 2020
Postów
45
hej dziewczyny! 1 sierpnia mialam transfer. Po 8 dnia robilam bete wszyła 0.5 załamałam się. Z niecierpliwością czekalam na @ który mialam zawsze co do dnia wszystkie objawy mialam od poniedziałek jak na @ a tu nic. Wczoraj zrobilam test ciążowy i niestety nie pokazało mi moich wyczekiwanych 2 kreseczek. Biore caly czas leki na podtrzymanie. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. W poniedzialek idę na kolejne badanie bety. Będzie to 17 dni po transferze. Po ilu dniavh dowiedziałyście sie ze ivf skonczone sukcesem??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Kochana. In vitro a iui to dwa różne zabiegi. Polecam Ci poczytać więcej na ten temat na tych stronach, tu masz wszystko fajnie wyjaśnione. Jeśli nie wiesz na który się zdecydować, najlepiej uzgodnić to z lekarzem po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań, przede wszystkim morfologii i badań nasienia Twojego partnera. Warto zrobić HSG, od drożności jajowodów również będzie zależała decyzja który z zabiegór wybrać. Link do: Inseminacja - Inseminacja domaciczna - IUI - AID | INVICTA oraz Link do: In vitro - Zapłodnienie pozaustrojowe - IVF | INVICTA
Mam nadzieję, że pomogłam!
Wątek stary z sierpnia. Poza tym autorka pytania była po ivf, więc mniemam, że uzgadniała to z lekarzem 😉
hej dziewczyny! 1 sierpnia mialam insyminacje. Po 8 dnia robilam bete wszyła 0.5 załamałam się. Z niecierpliwością czekalam na okres który mialam zawsze co do dnia wszystkie objawy mialam od poniedziałek jak na miesiączkę a tu nic. Wczoraj zrobilam test ciążowy i niestety nie pokazało mi moich wyczekiwanych 2 kreseczek. Biore caly czas leki na podtrzymanie. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. W poniedzialek idę na kolejne badanie bety. Będzie to 17 dni po transferze. Po ilu dniavh dowiedziałyście sie ze ivf skonczone sukcesem??
Miałaś inseminacje czy in vitro bo piszesz o tym i o tym. 14 dni po iui wynik jest jak najbardziej wiarygodny. Nie masz możliwości zrobić jutro bety? Jeżeli bierzesz progesteron to on może hamować miesiączkę.
 
Miałaś inseminacje czy in vitro bo piszesz o tym i o tym. 14 dni po iui wynik jest jak najbardziej wiarygodny. Nie masz możliwości zrobić jutro bety? Jeżeli bierzesz progesteron to on może hamować miesiączkę.
Jutro świeto będzie ciężko. Pojadę z samego rana w poniedziałek. Tak bardzo bym chciala juz cos wiedzieć. Na początku myślałam że może hormony które mam coś zablokowały ale vzytam ze wszystkie są na podtrzymanie luteina duphaston i estrofem
 
Hej. Mi po 8 dniach transferu dwóch 4 dniowych moruli wyszedł test pozytywny, 9 dnia bHcg było 181, a po 16 dniach ponad 3000.
Dla pewności sprawdź jeszcze w poniedziałek, jeśli nie to leki blokuja przyjście miesiączki 🤷🏼‍♀️
 
Jutro świeto będzie ciężko. Pojadę z samego rana w poniedziałek. Tak bardzo bym chciala juz cos wiedzieć. Na początku myślałam że może hormony które mam coś zablokowały ale vzytam ze wszystkie są na podtrzymanie luteina duphaston i estrofem
Jeżeli miałaś transfer blastki to 8 dni po beta powinna już coś pokazac. Test też negatywny, więc raczej się nie udało.
 
reklama
reklama
Do góry