reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po knotroli usg bioderek

Hej! A robiłaś wtedy podwójne lub potrójne pieluszkowanie? My mieliśmy takie zalecenie i przy drugiej wizycie było wszystko okej. Jesli chodzi o 5 -miesieczniaka to nie wiem bo to dziecko juz raczej ruchliwe..., ewentualnie na noc bym pieluszki zakładała by nóżki były rozwarte..;-)
 
reklama
miałyśmy zaleconą poduszkę Frejki, a teraz na noc pieluszkowanie. muszę kłaść małą na brzuszku (ale ona nie chce i strasznie się denerwuje). niewiem jak ją do tego przekonać?
 
Hmmm , problem byłby pewnie mniejszy gdyby lubiła spac na brzuszku...:baffled:, powiem Ci ,że w takim okresie życia chyba cięzko Ci bedzie ja nauczyć, ale spróbuj! Mój Karolek tez od razu nie sypial na brzuszku...no, ale podobno spanie na brzuszku tez nie jest najbezpieczniejsze (smierć łóżeczkowa), jednak Twoje dziecko ma już 5 m-cy i głowke potrafi sobie samo przekręcac, więc...
No, ale lekarz na ostatniej wizycie powiedział Ci, że jest ok, wiec chyba nie masz sie czym martwic na zapas?:tak:
 
Szerokie pieluszkowanie, tak jak wspomniały dziewczyny. No i najważniejsze - nie sadzać dziecka na siłę, dopóki samo do tego nie dorośnie, tak samo z chodzeniem. No i unikać chodzików jak ognia :))
 
Jak to jest z wykonaniem USG bioderek? Czy można je wykonać u zwykłego radiologa czy może powinno się je zrobić u ortopedy dziecięcego?
Czy 11 tydzień to nie jest już za późno na takie USG? Wcześniej nie mogę bo nie ma wolnych terminów:(
 
Badanie z USG bioderek powinno sie wykonać juz po 6 tygodniu życia dziecka, 11 tydzień też pewnie nie jest za późno ale ja bym z tym nie czekała aż tak długo... Piszesz ze nie ma wolnych terminów, w Łodzi? Aż niewiarygodne!
 
reklama
dzien dobry wszystkim mam pytanko moj maly ma jedno bioderko niedobre i nosimy szelki pavlika czy ktos je teznosil i jak na pampersa bo lekarz mowil ze bez ale ja sobie tego nie wyobrazam
 
Do góry