reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po łyżeczkowaniu - boł podbrzusza po stosunku

Lunka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
1 043
Miasto
Kraków
Czesc,
07.12 miałam łyzeczkowanie (puste jajo, zarodek się wchlonął wielkość pęcherzyka 2cm odpowoadala 8+5, wg om 10+6). Plamiłam 7 dni, po 12 dniach nas poniosło, dzień po pobolewalo mnie podbrzusze ale przeszło I wczoraj znowu uprawialismy sex i dzisiaj problem się powtórzył - znowu boli mnie podbrzusze :(. Innych dolegliwości brak.

Pytanie nr 2. Zawsze miałam okres co 24 dni, teraz sex bez zabezpieczenia w 12 i 16 dniu po zabiegu ale szanse na ciążę raczej nikłe nie? 13 dnia robiłam rano test I miałam jeszcze beta hcg we krwi (słaba 2ga kreska ale byla) więc do ewentualnej owulacji raczej jeszcze nie doszło. Ale jeśli... znacie kogoś kto zszedł w ciążę przed pierwszą miesiaczką i wiecie jak się to skończyło?
 
reklama
Mi bol po łyżeczkowaniu dlugo doskwierał, zawsze po jakimś wysiłku, co do owulacji ,ciężko stwierdzić jak bedzie ,lepiej było sprawdzić czy beta do zera spadła, poczekać do 1 miesoaczki i wtedy próbować, moje pierwsze cykle po zabiegu byki co 36 dni i więcej, zanim wróciły do normy
 
Do góry