reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2012' rozpoczęty przez josevina, 13 Październik 2011.

1. josevina

josevina Mamusia Franusia

Dziewczyny, już niedlugo każda z nas bedzie miała pierwsze zdjęcie swojej fasolki, potem następne i następne - wydaje mi super pomysłem zamieszczenie zdjęć w nowym temacie :-)
    Ja zaraz wrzucę moja fasoline, która na tym zdjęciu ma 5 tygodni i niecałe 5mm.:-D

2. miki3274

miki3274 Fanka BB :)

josevina czekam na twoje zdjęcie jak ty wrzucisz to napisz jak to zrobiłaś to ja też wrzuce :-)

3. reklama
  4. josevina

josevina Mamusia Franusia

Moja fasola: zdjęcie zrobione pod koniec 4 tygodnia - chyba jest dobrze :) DSC_4754.jpg

5. miki3274

Zdjęcie0019.jpg a to moje dwie fasolki zdjęcie zrobione na początku piątego tygodnia i dwóch dni mam nadzieje że zostaną ze mną do końca :-)

6. MatMaks

MatMaks Fanka BB :)

miki3274, gratuluję dwójeczki. Napewno wszystko będzie dobrze :)

To i ja wrzucę pierwszą fotkę naszego maleństwa zrobioną na początku 6tygodnia.
    Skarbek ma tylko 2,8mm i jakiegoś krwiaczka obok, dlatego od początku trochę się o niego
    martwimy. Mam nadzieję że damy radę. A oto on/ona :)
    View attachment 398579

7. Lena01

Lena01 Fanka BB :)

Nasze malenstwo.jpg Jak patrzałam na Wasze USG to już takie duze :) ja bylam 5 listopada i lekarz stwierdzil ze to 5 tc teraz czekam na kolejna wizyte aby zobaczyc czy prawidlowo sie rozwila. Gin powiedzial ze to bardzo wczesna ciaza i jest 3mm

8. MatMaks

MatMaks Fanka BB :)

Poprostu u nas widocznie jest większe powiekszenie. Moj skarbek jest na przykład mniejszy od twojego, a na zdjęciu wydaje się taki duży :). Już nie mogę się doczekać kolejnych fotek maluszków :).

9. miki3274

To czekamy na następne ja może wstawie w piątek bo wtedy mam kolejną wizyte pozdrawim :-)

10. reklama
  11. mamina karierowiczka

mamina karierowiczka Fanka BB :)

Jak moj ma w 5tc 5mm to za duzy jest?czy to bedzie ciaza mnoga :)

12. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Ostatnia edycja: 18 Październik 2011

Poleć forum