reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

buziak - to nie jedz niskokalorycznie. Nie wiesz ze organizm dostaje wtedy sygnał "trzeba oszczedzac" i przełącza metabolizm na nizsze obroty? Daj mu czasem cos fajnego :) Niech sie cieszy. I rczej zwieksz wysilek.

Ja mam wage przedciazową - co nie znaczy ze jest super bo na wejściu miałam 12 co najmiej za dużo. Ale zobaczymy. W październiku wracam do prób z zespolem wiec bedzie dodatkowy wysilek oprócz spacerków. A teraz luzik i niunia :)

Też bym chciała do tańca po wakacjach wrócić i do prowadzenia zajęć. Dlatego od lipca idę na siłkę i zamierzam też w domu trochę potrenować, bo z kondycją po porodzie bardzo marnie mimo, że w ciąży sporo ćwiczyłam do 9 miesiąca. To trochę takie zaczynanie od zera
 
reklama
buziak - to nie jedz niskokalorycznie. Nie wiesz ze organizm dostaje wtedy sygnał "trzeba oszczedzac" i przełącza metabolizm na nizsze obroty? Daj mu czasem cos fajnego :) Niech sie cieszy. I rczej zwieksz wysilek.

moze masz i racje:happy:

a Wy wszystkie jecie juz w miare normalnie????
 
reklama
20120516271.jpg a ja tak sobie wspomnieniami wracam . . .
 
Do góry