reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

Kamila cuz mogę powiedziec - Ty nie masz szans ukryć, że w ciąży jesteś :) fajny brzuszek. Taki "do przodu" mi sie na boki bardziej rozklada.
 
reklama
Jakie to dziwne, ze niektóre dziewczyny mają małe, ledwie widoczne brzuszki, a inne na tym samym etapie duuuuże i okrągłe. Kami mi bliżej do twojego, niż alijenki :-D Oba śliczne :tak:
 
A mówią, ze taki do przodu to dziewczynkę wróży :-) Mój też do przodu :-D Mama nawet zastanawiała sie wczoraj, czy na pewno rodze w czerwcu, bo brzuch mam jak na luty :-D

tez tak słyszałam i wszyscy mówią mi,że brzuch jak na dziewczynke - hm lekarz się pomylił ?:D juz w piątek usg zobaczymy czy dalej widać siuśka :p
no a co do wielkości brzucha - szlag mnie trafia jak slysze od ludzi " blizniaki?"
yh.
 
a z tym na boki i do przodu to chyba od rejony kraju zależy.

Bo u mnie wszyscy mówia ze widac iz mój na babe bo taki na boki. A że na chłopców są takie "piłeczki" z przodu.

A le to tak jak z tym wróżeniem z sody. Ma 50% szans na powodzenie :)
 
a z tym na boki i do przodu to chyba od rejony kraju zależy.

Bo u mnie wszyscy mówia ze widac iz mój na babe bo taki na boki. A że na chłopców są takie "piłeczki" z przodu.

A le to tak jak z tym wróżeniem z sody. Ma 50% szans na powodzenie :)

hehehehe no tak masz rację :)
 
reklama
a z tym na boki i do przodu to chyba od rejony kraju zależy.

Bo u mnie wszyscy mówia ze widac iz mój na babe bo taki na boki. A że na chłopców są takie "piłeczki" z przodu.

A le to tak jak z tym wróżeniem z sody. Ma 50% szans na powodzenie :)

U mnie tez mowili od poczatku ze bede miec chlopaka, brzuszek mam taka pileczke, ja do polowkowego wierzylam ze bedzie cipeczka, ale jednak mieli racje:-)... tak ze wygladam jakbym wlozyla sobie jakas kulke
 
Do góry