reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po okresie Ból w okolicy lędźwiowej

Dołączył(a)
16 Lipiec 2021
Postów
1
Cześć Dziewuszki ☺️
Pytanie nie co dziwne ale czy u którejś z Was pojawił się kiedyś ucisk w lędźwiach i dziwne uczucie ciepła w podbrzuszu od razu po okresie ? zdarzyło mi się to po raz pierwszy.
Miesiączka co 28-30 dni, bez odchyleń od normy.
Uderzyłam w furagin bo myślałam ze może to zapalanie dróg moczowych 🤔 ale to dziwne uczucie w dolnym odcinku ciagle pozostaje. Bardziej denerwuje niż boli ☺️
Mimo wypijania nieprzesadnej ilości płynów dość często chodzę siku - bez żadnych dolegliwości bólowych 🤔
Miesiączka wydawała się normalna - pierwszy dzień krew pojawiająca się przy oddawaniu moczu - z dróg rodnych
Drugiego dnia- wykorzystane z 3 tampony
Później było już tylko jakby plamienie na sama wkładkę
Jeśli któraś z Was zetknęła się z podobnym przypadkiem prosiła bym o odpowiedz !!!
Buziaki ☺️
 
reklama
Do góry