reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po poronieniu samoistnym odrazu ciąża ?

jo-anna90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś tak miała ? Otóż miesiąc temu miałam poronienie samoistne. Natomiast w tym miesiącu spóźnia mi się okres już 2 dni, myśle ze to normalne po poronieniu, ale coś mnie tchnęło i zrobiłam test ciążowy, a tam 2 kreski. Jestem w szoku bo wcześniejszym cyklu, testy ciążowe wychodziły mi później czyli po 7 dniach od spodziewanej miesiączki, beta hcg było niskie i nie było pęcherzyka ciążowego. Jak myślicie czy Obecnie może być to zdrowa ciąża ? Czy może jeszcze poczekać ? Bo nie chce się nakręcać i później znów rozczarować . Jak myślicie kiedy zrobić beta hcg ?

reklama

Gosia903488

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś tak miała ? Otóż miesiąc temu miałam poronienie samoistne. Natomiast w tym miesiącu spóźnia mi się okres już 2 dni, myśle ze to normalne po poronieniu, ale coś mnie tchnęło i zrobiłam test ciążowy, a tam 2 kreski. Jestem w szoku bo wcześniejszym cyklu, testy ciążowe wychodziły mi później czyli po 7 dniach od spodziewanej miesiączki, beta hcg było niskie i nie było pęcherzyka ciążowego. Jak myślicie czy Obecnie może być to zdrowa ciąża ? Czy może jeszcze poczekać ? Bo nie chce się nakręcać i później znów rozczarować . Jak myślicie kiedy zrobić beta hcg ?
Ja tak miałam, za 4 razem. Test na 5 dni przed @ już był pozytywny z widoczną kreską, ale nie ufając testom przeczekałam do terminu @, zrobiłam betę (zaczekaj, warto, wynik musi być powyżej 100) i progesteron i już po wynikach wiedziałam, że to jest inna ciąża niż 3 stracone wcześniej. Kontrolnie zrobiłam 2 powtórzenia bety co 48h (przrosty powyżej 100%, tak też miałam w 1szej donoszonej ciąży). A potem w 6tc+5 wizyta u ginekologa (choć niekiedy to jeszcze za wcześnie). Teraz tylko wynik bety i jej wzrastania może Tobie cokolwiek powiedzieć do czasu wizyty i uwidocznienia zarodka z sercem.

Klaudiaxx

Rozwiązania
0
mialam ciążę biochemiczna w kwietniu, a w maju byłam już w ciąży. wszystko rozwija się w porządku.

możesz jutro iść zrobić betę jeśli spóźnia ci się okres 🙂✊

Gosia903488

Rozwiązania
0
To znaczy jeżeli jesteś już po terminie @ to spokojnie możesz robić betę.

Fado123

Rozwiązania
3
Tez bym zrobiła bete ,często się tak zdarza ,że po poronieniu, od razu dziewczyny są w ciąży, i wszystko jest ok

wiola0904

Rozwiązania
0
ja poroniłam 30 wrzesnia tamtego roku, w październiku bylam znowu w ciazy, nie dostajac nawet okresu. w piatek tydzien temu przyszedl na swiat moj synek, 3650g i 57cm zdrowego szczescia do kochania. kolejna ciaza jak najbardziej moxze byc zdrowa, do tego po poronieniu o wiele latwiej zajsc w ciaze z powofu hormonow wiec trzymam mocno kciuki kochana

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Może być to zdrowa ciąża. Zrób Beta HCG. Ja zaszłam w ciążę w następnym cyklu po łyżeczkowaniu i mam teraz półrocznego synka :)

reklama

jo-anna90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Właśnie czytam moje wyniki badań beta hcg i mam 66 . Czy to nie za mało ? Wiem ze muszę zrobić po 48 h, czyli w poniedziałek zrobię, ale już się stresuje. W poprzednim miesiącu miałam mniejsza betę bo 45. Jak myślicie ? Mam się czym martwić ?

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Właśnie czytam moje wyniki badań beta hcg i mam 66 . Czy to nie za mało ? Wiem ze muszę zrobić po 48 h, czyli w poniedziałek zrobię, ale już się stresuje. W poprzednim miesiącu miałam mniejsza betę bo 45. Jak myślicie ? Mam się czym martwić ?
wazny jest przyrost

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
Blanca86 badania po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
I Tydzień przed @ jednodniowe krwawienie co oznacz? Ciąża po poronieniu 6
I @ po 15 od zakończenia krwawienia po poronieniu? Mamusie Aniołków 2
Ania936 Krwawienie po poronieniu Potrzebuję porady 10
P Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 5
Aleksandra1210 Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 10
W Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 18
I Słabe plamienie po poronieniu - pierwsza miesiaczka? Potrzebuję porady 4
Pola96 Po poronieniu Staramy się 3
mmlodamamaaa Miesiączka po poronieniu Potrzebuję porady 2
mmlodamamaaa Miesiączka po poronieniu Ciąża po poronieniu 7
I Wysokie Bhcg po poronieniu..:( Ciąża po poronieniu 50
U Dziewczyny po poronieniu Potrzebuję porady 224
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 62
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
maeria Ginekolog Warszawa po poronieniu Ciąża po poronieniu 8
Ania936 Książki po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
M Życie po poronieniu Potrzebuję porady 2
marina7 Wyniki badań po poronieniu Ciąża po poronieniu 6
paulinika Ciaza po poronieniu Ciąża, poród, połóg 13
K Oczekiwanie... kolejna ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 18
Magdaa..K123 Ciąża po poronieniu. Potrzebuję porady 11
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 18
Wielka Mi :) Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu Ciąża po poronieniu 2469
MalyGosc Badania po poronieniu Potrzebuję porady 10
J Żałoba po poronieniu Potrzebuję porady 21
J Okres po poronieniu biochemicznym Potrzebuję porady 9
A Następna ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 71
Katerinka80 Clostilbegyt i luteina,próby po poronieniu Staramy się 11
K Ciaza po poronieniu Potrzebuję porady 26
G Kolejna ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
Serduszko 96 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 12
Paulinad Ciaza po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
P Ból po poronieniu Poronienia 10
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
L Ciąża po poronieniu zatrzymanym Ciąża po poronieniu 31