reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po poronieniu samoistnym odrazu ciąża ?

jo-anna90

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
127
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś tak miała ? Otóż miesiąc temu miałam poronienie samoistne. Natomiast w tym miesiącu spóźnia mi się okres już 2 dni, myśle ze to normalne po poronieniu, ale coś mnie tchnęło i zrobiłam test ciążowy, a tam 2 kreski. Jestem w szoku bo wcześniejszym cyklu, testy ciążowe wychodziły mi później czyli po 7 dniach od spodziewanej miesiączki, beta hcg było niskie i nie było pęcherzyka ciążowego. Jak myślicie czy Obecnie może być to zdrowa ciąża ? Czy może jeszcze poczekać ? Bo nie chce się nakręcać i później znów rozczarować . Jak myślicie kiedy zrobić beta hcg ?
 
reklama
Rozwiązanie
Przyłączę się do Was. U mnie sytuacja na razie słaba, usg z 9.11 wydawało się że wszystko ok, zarodek 4mm, 6+1 niby i serce 98 (ciaza powinna być minimum 1 tydzień starsza ale ok, może coś się przesunelo), 9 dni później zaczęłam plamic i pojechałam na IP, zarodek 4mm... serce bije około 90 uderzeń i krwiak, dostałam duphason ale nie wygląda to dobrze. 2 dni później byłam u mojej ginekolog i tam też 4mm ale nie podała mi akcji serca, powiedziała tylko że bije ale ogólnie mam się nastawić na poronienie :( Dodatkowo beta mi spadła za 36tys na 35tyś (robiłam przed wizytą w odstępie 48h), teraz znowu mam zrobić 2x, kolejna wizyta dopiero 4.12.
reklama
Tak powtarzałam betę żeby sprawdzić czy przyrasta, i na szczęście wszystko ładnie przyrasta 🙂 byłam z 3 tygodnie temu u ginekologa i był pęcherzyk z ciałkiem żółtym, jutro mam wizytę wiec mam nadzieje ze usłyszę serduszko ❤️🙂zażywam cały czas duphaston i witaminy. Strasznie się stresuje jutrem, ale wierze ze wszystko będzie dobrze 🙂
 
Jest wszystko w porządku, serduszko bije ❤️ Tak się cieszę ze mam ochotę rozpowiedziec całemu światu 😂 u mnie
8 + 2 tydzień 🙂
 

Załączniki

  • 55FA0BBF-BBB3-4D20-BB4E-D506170924F7.jpeg
    55FA0BBF-BBB3-4D20-BB4E-D506170924F7.jpeg
    56 KB · Wyświetleń: 129
Jest wszystko w porządku, serduszko bije ❤️ Tak się cieszę ze mam ochotę rozpowiedziec całemu światu 😂 u mnie
8 + 2 tydzień 🙂
Gratulacje!!!🙂 Ja straciłam synka tydzień temu w 16tc, potem jeszcze łyżeczkowanie. Mój gin namawia mnie na odczekanie jednego cyklu i w następnym już starać się o dzidziusia. Czy to dobry pomysł, czy lepiej odczekać dłużej?
 
Gratulacje!!!🙂 Ja straciłam synka tydzień temu w 16tc, potem jeszcze łyżeczkowanie. Mój gin namawia mnie na odczekanie jednego cyklu i w następnym już starać się o dzidziusia. Czy to dobry pomysł, czy lepiej odczekać dłużej?
Ja tez tydzień temu straciłam Aniołka w 9 tc . Chce odczekać jeden cykl i we wrześniu po miesiączce zacząć starania ..... 💁🏻‍♀️
 
Ja tez tydzień temu straciłam Aniołka w 9 tc . Chce odczekać jeden cykl i we wrześniu po miesiączce zacząć starania ..... 💁🏻‍♀️
Trzymam mocno kciuki!!! U mnie już było dość daleko, mówią, że powinnam odczekać aż wszystko się zregeneruje. Mój ginekolog to świetny lekarz, chwalą go, że jest od przypadków beznadziejnych, ufam mu ale boję się żeby wszystko było ok
 
Trzymam mocno kciuki!!! U mnie już było dość daleko, mówią, że powinnam odczekać aż wszystko się zregeneruje. Mój ginekolog to świetny lekarz, chwalą go, że jest od przypadków beznadziejnych, ufam mu ale boję się żeby wszystko było ok
To już moje drugie poronienie . Mam jedna córeczkę która urodziłam po pierwszym poronieniu , zachodząc w ciąże 2 miesiące po zabiegu. Teraz ufam , ze po poronieniu znowu się uda ...
 
reklama
To już moje drugie poronienie . Mam jedna córeczkę która urodziłam po pierwszym poronieniu , zachodząc w ciąże 2 miesiące po zabiegu. Teraz ufam , ze po poronieniu znowu się uda ...
Ja też mam córeczkę z 1 ciąży, obecnie ma 3,5 roku. To było moje pierwsze poronienie, bardzo chce spróbować jeszcze raz i eierze, że dostanę jeszcze szansę na bycie raz jeszcze mamą..... Życzę tego sobie i Tobie z całego serca.
 
Do góry