reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po poronieniu.....

dziama86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2012
Postów
840
Witam nie znalazłam wątku o stracie dzieciątka.... może są tu jakies mamy które straciły swoje dzieci????Ja swoje 1 dziecko straciłam 28 listopada 1014r w 9tc a drugie 11 czerwca 2015 w 12 tc....................
Fajnie byłoby gdyby znalazły się jakieś aniołkowe mamy z którymi można byłoby wymienić się swoim doświadczeniami również w tym trudnym aspekcie rodzicielstwa....
 
reklama
Jesli chcesz .mozesz dolaczyc do nas "Kto po in vitro" wiele z nas przeszlo to samo co ty(ja rowniez).Wszystkie staramy sie o dzidziusia,pomimo tragedii jaka przeszlysmy patrzymy z nadzieja w przyszlosc.Cieszymy sie,placzemy i wkurzamy tez razem.Wymieniamy doswiadczeniamy,opowiadamy o przejsciach i jest nam po prostu razniej. Kazdy jest milo widziany. Zapraszamy:-):-)
 
Do góry