reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po prostu dno... mąż powiedział mi, że wstyd mu za grubą żone... :( :(

Oj laseczki moje kochane! Zawsze kiedy zaczynałam jakąś dietę, to albo robiłam wyjątki od reguły, albo mówiłam sobie "od jutra", albo po 2 tygodniach już mi się nudziło. Aż przyszedł taki moment w moim życiu, kiedy po prawie 3 latach starań o dzidzię pani doktor w klinice leczenia bezpłodności powiedziała mi: "musisz schudnąć 6kg, żeby zakwalifikować się do IVF". Trafiło to we mnie jakby ktoś strzelił mi patelnia w ryj! Tego samego dnia podjęłam odchudzanko. śniadanie-slimfast milkshake, lunch- slimfast milkshake, obiad-zdrowy posiłek max 600 kalorii ( najczęśćiej domowej roboty i gotowany na parze lub gotowy/mrozony z serii weight watchers).Wspomagałam to plasterkami zmniejszającymi łaknienie oraz napojem oczyszczającym ( nazwałabym go raczej przeczyszczającym) pitym codziennie rano na czczo. Zajęło mi to około 4 miesięcy i tym pięknym sposobem schudłam prawie 16 kilo. Bez efektów ubocznych, bez efektów jo-jo. Oczywiście owoce jadłam w ramach przekąsek, a kiedy miałam głód słodyczowy jadłam batonika slimfasta, który smakuje równie doskonale jak mars lub snickers, za to ma tylko 99 kalorii, lub małą paczuszkę krakersów serowych lub precelków śmietankowo-szczypiorkowych również z serii slim fast (95kalorii). Przy tym wszystkim normalnie pracowałam, zajmowałam się domem, chodziłam na przyjęcia ze znajomymi do klubów. Zero alkoholu a na przekąski wybierałam tylko świeże owoce lub surowe warzywa. Codziennie gotowałam świeży obiad dla męża, co sprawiało mi coraz większą frajdę, że ja nie muszę jeść tego tradycyjnego tłustego świństwa które on tak uwielbia. Odchudzanko zakończyłam w momencie, kiedy smak milkshake nie przechodził mi już przez gardło. Obojętnie jaki smak bym nie wybrała, to było mi niedobrze. Dla mnie to był moment kiedy należało powiedzieć sobie dość. Zaczęłam mniej więcej w listopadzie zeszłego roku z wagą 85kg. W połowie kwietnia ważyłam 71 kg, a kiedy w maju poszłam na kontrolę do kliniki ważyłam 68-69. Zakwalifikowano mnie na IVF. A kilka tygodni później zaszłam w ciążę zupełnie naturalnie! Bez kuracji hormonalnej, bez stresu, bez niepotrzebnych zabiegów, badań itp. Miałam swój cel do osiągnięcia. Podejrzewam, że bez mojego "celu" nadal bym sobie spokojnie tyła. Laseczki proponuję postawić sobie jakiś naprawdę trudny, ale ważny dla was w życiu cel i do niego dążyć.

maminka kochana, rozumiem, że może być Ci ciężko, ale nie możesz się kochana nad sobą dłużej użalać tylko wziąć dupę w troki i coś z tym zrobić! Jeśli kiedyś ważyłaś mniej, to jesteś w stanie schudnąć! Musisz tylko znaleść na to swój sposób! 20 kilo nadwagi to bardzo dużo i w cale nie jest to zdrowe dla twojego organizmu. Poradź się dietetyka, co dla Ciebie będzie najlepsze. Poza tym...postaw się w sytuacji takiej, gdyby to mężowie twoich koleżanek, byli szczupli, dobrze zbudowani i wysportowani, a Twój z 20 kilogramami nadwagi? Jest się czym pochwalić? Każdy mąż chce być dumny ze swojej żonki i to nie tylko ze względu na jej inteligencję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
polecam ta dietkę, kolezanka od maja zrzuciła na niej 9 kilo. Ja tylko w maju 4 kilo, bez efektu jojo.
chudnie isę 0,8 kg tygodniowo, czyli idealnie. trzeba się zaprzeć, ale posiłki fajne, smaczne. Cholesterol po tej diecie jest idealny. Wyniki tuz przed ciąża tez miała idealne.
Dieta Jennifer Aniston - Onet.pl Zdrowie
 
Droga Pandorko czy moglabys napisac mi nazwe tych plastrow zmniejszajacych laknienie?


jak tylko je znajdę to nawet fotkę wstawię! ;-)


edit: proszę bardzo

Slim life Slimming Patches-u nas dostępne w większości sklepów Tesco- w pudełku jest 14 sztuk, co wystarcza na dwa tygodnie-cena Ł10


slimlifeslimmingpatches.jpg
 
Ostatnia edycja:
maminka_k w jakim miescie mieszkasz? W wiekszosci miast PL sa sklepy Natur House,mozesz tam sie wybrac na bezplatna konsultacje do dietetyka,to nic nie kosztuje,pani dietetyk zrobi z toba wywiad i pomoze ci poznac problem.Jak nie bedziesz uprawic zadnego sportu tj basen,jazda na rowerze,aerobik no nie licz na to ze schudniesz,ja sie nie dziwie ze tobie suplementy nie pomogaja skoro ty sie nie ruszasz...
Idz do najblizszej silowni popros trenera aby dobral dla Ciebie cwiczenia,wyelimunu ze swojej diety weglowodany tj ziemniaki,ryz bialy,biale pieczywo.Zacznij gotowac na parze,obzeraj sie owocami i warzywami.Na internecie jest mnostwo przepisow na lekkie dania,trzeba je tylko umiejetnie przyprawic.I wiecej wiary w siebie.I w duzej mierze to od Ciebie zalezy czy schudniesz cz<y nie:tak: powodzenia
 
Dziewczyny...uwierzcie w siebie:):happy2: liczą się chęci...ale i tez podtrzymanie Was że swoja sylwetkę można zmienic;):tak:

Potrzeba Wam odpowiednich produktów,trzeba zaufać i się osobiście przekonać...a rezultaty bedą widoczne:) i zaskakujace nie tylko dla Was ale i również innych osób:):tak:

pozdrawiam
 
wybacz, że to powiem ale jak dla mnie Twój mąż zachował się bardzo chamsko. Można to było powiedzieć dużo delikatniej lub po prostu leciutko dać do zrozumienia, że powinnaś wg niego schudnąć, trochę delikatności. Mój niegdyś chłopak powiedział mi, że leciutko mi się przytyło. wiedziałam, że nadal mu się bardzo podobam ale z drugiej str chciałam wziąć się za siebie i schudnąć do "wyjściowej" wagi:)Nie mam jakiejś sprawdzonej diety, staram się tylko dużo ruszać i troszkę mniej jeść:)Skutkuje. Ważne, by nie doprowadzić siebie do stanu, z którego bardzo trudno jest wyjść.:-pStwierdziłam, że podstawą jest pewność siebie. ;-)
 
ja zawsze jak wstaje to biore i lykam jedna tabletka bo mozna kupic w plynie lub w pixach i jak poszlam sie umyc zanim zrobilam sniadanie to minelo z 30min i jesz. ocet powoduje ze szybciej sie najadasz i mniej w ten sposob jesz a z polaczeniem z chromem jak dla mnie bylato super dietka bo chrom wyrownuje poziom cukru w organizmie i nie masz ochoty na podjadanie.
ocet na30 min przed kazdym posilkiem

tu masz troche wiecej info o occie jablkowym
http://www.lepszezdrowie.info/ocet.htm
 
reklama
Do góry