reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Po raz drugi- jaki był wasz poród?

xevxevx

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej!
Czy są tu inne mamuśki, które chciałby podzielić się doświadczeniami z drugiego porodu ?

reklama
Rozwiązania
0
Hej kobitki!
Zaszłam w kolejną ciążę po 4 miesiącach. Moj pierwszy synek ma za tydzien i 3 dni pierwsze urodziny.
Mój pierwszy poród był makabryczny. 5 dni po terminie lekarze zgodzili sie wywolac porod bo juz nie wyrabialam ze zmęczenia i dolegliwosci (zgaga, ból spojenia, ogromny brzuch,brak snu) meczylam sie 17 godzin bo synek nie schodzil w kanal rodny. Położna przebila pecherz i synek urodzil sie poprzez naciskanie,wypychanie na brzuch. Nie komentuje nawet tego bo nie chce rzucac mięsem na forum.
Synek 4kg .glowa 36cm obwodu.popękałam na 8cm łącznie.
W obecnej ciąży mam skurcze od ok 18tygodnia. Szyjka skracała się i sklejała. W 24 tyg bylam pierwszy raz w szpitalu na leżeniu bo szyjka miala 18mm. Dali sterydy dla maluszka na płucka a ja dostalam kroplowke na wstrzymanie skurczy. Skutki uboczne doprowadzaly mnie do szalenstwa ale przezylam. Oprocz tego pobytu bylam jeszcze 3 razy na tzw.urlopie przymusowym. Za kazdym razem wychodzilam ze sklejoną szyjką. W kazdym wypisie napisane, ze porod moze zaczac się w kazdej chwili. Nawet lekkie skurcze skracaja moja szyjkie wiec musze uwazac...tzn musialam.jestem na końcu 34 tyg i tydzien temu na kontroli okazalo się, ze szyjka ma 1cm i mam rozwarcie na 2cm. Dziecko jest w kanale rodnym. Mam od czasu do czasu bole w podbrzuszu i udach. Skurcze jak mialam całą ciążę tak nagle zniknely dzien po wizycie ( no chyba ze ja ich juz nie czuje. Hehe) przestalam sie jakos szczegolnie oszczędzać.
Dziecko ma odpowiednia wage (ok 2500gram) i moja dr uwaza ze moge bez obaw rodzic i ze jak tylko poczuje jakies symptomy porodowe to natychmiast mam jechać do szpitala bo pewnie urodze szybko...z tego co tu czytam to rzeczywiscie moge nie zdążyć ;)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry