reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po raz drugi- jaki był wasz poród?

miauczus54

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2007
Postów
340
Miasto
Wrocław
Witam dziewczyny

Dzis po wizycie u gin usłyszalam od poloznej ze drugi porod ze wzgledu na maly odstep czasu miedzy dzieciakami bedzie duzo krotszy.... zastanawia mnie ile w takim wypadku jak to wyglada u mam ktorych pierwszy porod byl krotki.
Powiedzialam o swoich obawach poloznej na co uslyszlalam ze zdarza sie nawet urodzic w domu....
Dziewczyny jak bylo u was? Ktora faza sie skrocila o ile w ogole???

Pozdrawiam mamusie
 
reklama
No cóż kochana ostatnią córę ( po między nią a synkiem jest 12,5 mies.) rodziłam dokładnie 40 min od momentu poczucia skórczów:tak::tak::tak::tak: Ledwo do szpitala dojechaliśmy z mężem a szpital jest 5 min drogi od nas:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Wiesz co pierwszy poród trwał długo bo 18 godzin i był ciężki bo młody nie chciał zejść do kanału rodnego. Drugi poród po 2,5 roku trwał 8 godzin i był dość lekki i wydawało się że szybki. A trzeci po nie całych 13 miesiącach był błyskawiczny i naprawdę nie bolał bardzo. Bóle parte były mniej więcej takie jak bóle w środkowej części pierwszej fazy porodu:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
mam nadzieję że też lepiej znosę drugi poród, ale słyszałam też o kobitce co coraz gorzej przeżywała kolejne porody...
 
Dziewczyny jak narazie wszystkie znaki na niebie z jakimi miałam okazje się zetknac (forum internetowe opinie położnych) wskazują ze przy tak małej różnicy rzeczywiście jest dużo szybciej... I niby mniej boleśnie. Zobaczymy... Może wiecej mam potwierdzi bądź zaprzeczy..
 
Ja mam dwie dziewczynki, odstęp roku i 8 dni. Oba porody miałam wywoływane 9 dni po terminie. Pierwszy trwał 7 h 30 min, a drugi 6 h 15 min... z pierwszą córką szłam rodzić bez skurczy i rozwarcia, a teraz takie dolegliwości miałam od 34 tygodnia ciąży, szłam rodzić, to miałam 3 cm rozwarcia...
 
reklama
u mnie jest roznica poltora roku miedzy dziewczynami, pierwszy porod trwal 6 godzin, na ostatnie 1,5 dojechalam do szpitala. drugi od pierwszych skorczy 3 godziny i urodzilam w domu. dobrze, ze maz zdazyl przyjechac z pracy i razem z sasiadka jakos sobie poradzili, inaczej chyba by starsza cora odbierala:-D
 
Do góry