reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po szczepieniu skutki uboczne

smilestyle

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Grudzień 2017
Postów
42
Witam ponownie mamusie!
Pisałam już na forum w sprawie wysypki u synka, zasugerowano trądzik niemowlęcy, dermatolog potwierdził, że związane to z hormonami.
Ale we wtorek byłam z synkiem na szczepieniu 6w1, od tego czasu synek jest bardzo niespokojny, płacze jak nigdy, mało je ( waga 7900, 4 miesiące) wcześniej nie odmawiał piersi. Na jego buzi pojawiła się OKROPNA wysypka. Zdjęcie 1 przed szczepieniem, zdjęcie 2 po.
Byłam u pediatry wczoraj wieczorem, mam skierowanie do szpitala bo ciężko jej powiedzieć co się dzieje, po badaniu stwierdziła, że wszystko dobrze, będziemy jechać,czekam tylko na powrót męża z pracy.
Czy ktoś może miał podobny przypadek po szczepieniu ??
 

Załączniki

  • Screenshot_20180221-172054.png
    Screenshot_20180221-172054.png
    370,6 KB · Wyświetleń: 1 079
  • IMG_20180223_093600.jpg
    IMG_20180223_093600.jpg
    462,2 KB · Wyświetleń: 2 511
reklama
Tak wyglądał mój synek po szczepieniu w 6 tygodniu... Mi oczywiście lekarz powiedział, że to skaza białkowa, dzień po szczepieniu...Potem było tylko gorzej. Zapraszam również na priv, nie chcę tu rozpisywać się publicznie, bo będzie histeria :)
 

Załączniki

  • P3040092.JPG
    P3040092.JPG
    577,6 KB · Wyświetleń: 1 515
We wszystkich krajach wystepuja nopy tylko w Polsce one nie występuja kraj mlekiem i miodem plynacy normalnie!
Nie chce takze publicznie pisać co o tym sądzę bo zaraz histeria jak wyzej kolezabka wspomniala.
A 6w1 najgorsze.
Jakbym juz szczepila to wolalabym zeby dziecko 6 razy kluli .
 
A czy ma takie kropki na spodzie stóp lub na dłoniach? Bo mi to trochę jak wysypka bostońska wygląda.
 
Jadę wlansie do szpitala, zostało nam ok 50 km.
Na rączkach są pojedyncze wypryski ale od zewnętrznej stronie dłoni. Nóżki czyste.
 
Jadę wlansie do szpitala, zostało nam ok 50 km.
Na rączkach są pojedyncze wypryski ale od zewnętrznej stronie dłoni. Nóżki czyste.
 
reklama
Do góry