reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po szczepieniu skutki uboczne

Tak wyglądał mój synek po szczepieniu w 6 tygodniu... Mi oczywiście lekarz powiedział, że to skaza białkowa, dzień po szczepieniu...Potem było tylko gorzej. Zapraszam również na priv, nie chcę tu rozpisywać się publicznie, bo będzie histeria :)
Cześć czy możemy się spisać bo u nas też cos wystąpiło i szukam pomocy
 
reklama
Witam ponownie mamusie!
Pisałam już na forum w sprawie wysypki u synka, zasugerowano trądzik niemowlęcy, dermatolog potwierdził, że związane to z hormonami.
Ale we wtorek byłam z synkiem na szczepieniu 6w1, od tego czasu synek jest bardzo niespokojny, płacze jak nigdy, mało je ( waga 7900, 4 miesiące) wcześniej nie odmawiał piersi. Na jego buzi pojawiła się OKROPNA wysypka. Zdjęcie 1 przed szczepieniem, zdjęcie 2 po.
Byłam u pediatry wczoraj wieczorem, mam skierowanie do szpitala bo ciężko jej powiedzieć co się dzieje, po badaniu stwierdziła, że wszystko dobrze, będziemy jechać,czekam tylko na powrót męża z pracy.
Czy ktoś może miał podobny przypadek po szczepieniu ??
Cześć możemy sie spisać bo u nas się też cos wydarzyło
 
Do góry