reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po szczepieniu

Dołączył(a)
14 Lipiec 2021
Postów
11
Hej!
Przed nami drugie szczepienie. Pierwsze Mały dostał w szpitalu. Powiedzcie, drogie mamy, jak długo organizm malucha jest osłabiony po szczepieniu, jak długo np unikać kontaktu z innymi osobami, które mógłby zarazić synka przez jego osłabienie przyjęta dawka szczepionki. Mamy jeszcze do odwiedzenia punkt pobrań krwi, bo alergolog chce zrobić Małemu badania, no i sama wizytę u pani doktor alergolog. Jak długo powinniśmy być w domu? A może to nie ma znaczenia i normalnie można funkcjonować? Szczepienie mamy jutro.
 
reklama
Ja szczepie jak dziecko jest zdrowe i domownicy też zdrowi.A po szczepieniu 1 dzień nie wychodzić na pełne słonko.
 
Czyli szczepienie ochronne nie osłabia organizmu maluszka do tego stopnia że nie można spotkać się z koleżanką z dzieckiem czy iść na pobranie krwi? Chodzi mi o to, że dziecko dostaje te martwe czy półżywe wirusy i wtedy jego organizm może być osłabiony, tym że je przyjął i podatny na infekcje. My wszyscy w domu jesteśmy zdrowi.
 
Ja osobiście spotykałam się z koleżankami i z innymi dziećmi.Chodzilam na zakupy itp. To wszystko zależy czy nie dostanie gorączki dziecko po szczepieniu u mnie tak się zadazylo tylko 2 razy po szczepieniu na pneumokoki ,ale była to jednodniowa gorączka tak do 38.a po innych szczepieniach zawsze było oki .
 
reklama
Czyli szczepienie ochronne nie osłabia organizmu maluszka do tego stopnia że nie można spotkać się z koleżanką z dzieckiem czy iść na pobranie krwi? Chodzi mi o to, że dziecko dostaje te martwe czy półżywe wirusy i wtedy jego organizm może być osłabiony, tym że je przyjął i podatny na infekcje. My wszyscy w domu jesteśmy zdrowi.
Ja mam taką rozpiskę od lekarza co można, a czego nie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210725-203157.png
    Screenshot_20210725-203157.png
    438,5 KB · Wyświetleń: 95
Do góry