reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

Dzięki! Już jestem umówiona do endokrynologa na wtorek. Byłam u gina i zrobił USG na którym oczywiście jak się spodziewałam nic nie było widać ale po endometrium nadzieję że coś z tego będzie:)
 
reklama
Który, ginekolog czy endokrynolog?

A Ty Daria jak tam? Byłaś u lekarza, wiesz już cos?
 
Ostatnia edycja:
Endokrynolog.
Nie nie byłam jeszcze. Krwi tez nie badalam bo nie chce się cieszyć na zapas. Do gin idę w marcu dopiero bo jest na urlopie :)
 
Była u bardzo miłej Pani endokrynolog. Przede wszystkim zakazała mi czytac internet i powiedziała, ze owszem norma dla kobiet w ciązy jest TSH do 2,5; ale mój wynik (3) nie ma nic wspólnego z poronieniem wcześniejszym i dała mi raz dziennie tabletkę zeby ten hormon tarczycy uzupełnić. Jeżeli nie byłabym w ciaży lub nie starała się o nią to poziom 3 jest akceptowany. Dała mi jakieś jeszcze dodatkowe badania, ale generalnie uspokoiła.

A do ginekologa też idę dopiero w marcu, a na razie też na nic się kompletnie nie nastawiam.

Trzymam za Ciebie i siebie kciuki:)
 
Zrobiłam jeszcze raz test bo ostatnio ta kreska druga wydawała mi się ,,blada,, a tu proszę odrazu dwie wyrazne kreseczki
 

Załączniki

  • 1488047749435870395539.jpg
    1488047749435870395539.jpg
    635,2 KB · Wyświetleń: 132
a kiedy masz Daria wizytę u lekarza? bo ja mam już w piątek i boję się, ze za wcześnie sie wybieram;/ tak okropnie nie chce sie rozczarować
 
Ja wolę trochę poczekać bo to może być dopiero 4 tydzień wiec tak za 3 tygodnie dopiero pójdę na wizyte. Póki co wszystko u mnie ok. Tylko ciągle bym spała. No i jak ją nienawidziłam slodkiego tak teraz mógłbym paczkę ciastek na raz zjeść :o rodzinie tez na narazie nic nie mówie póki co wie mój partner bratowa i przyjaciolka. :-) największy minus ze musze pracować jeszcze prawie 2 miesiące bo mi się umowa będzie kończyć :(
 
reklama
Do góry