reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

@daria95 ale plamienia nie świaczą o poronieniu. Może skonsultuj to z lekarzem na najbliższej IP?? Czasem plamienia są z nadżerki albo z innego powodu. Nie poddawaj sie!
 
reklama
Dokładnie! Trzeba się wybrać do lekarza. Ja po pierwszym poronieniu wolałam iśc od razu i mięc go pod telefonem w razie właśnie takich sytuacji. Plamienia sa ponoć dośc powszechne we wczesnej ciązy. Trzeba mieć nadzieję!
 
@agusia908 i co u lekarza ? :) Ja byłam tez i niestety moje przeczucia się potwierdziły to plamienie było poronieniem wczoraj też już się pojawiła krew. Żadnych badań mi nie zlecił kazał osczekac do następnej miesiaczki mam brać kwas Wit D i luteine (po co ta luteina ? ) tak się wczoraj zastanawialam bo ja mam grupę brh- (moi rodzice i rodzenstwo ma +) narzeczonego rodzice mają też oboje plusy niestety nie wiem jaka on ma grupę ale w tyg pójdzie zbadać, boimy się ze to może być konflikt. Ma któraś doświadczenie z tym ?
 
@daria95 ojj, przykro mi :( Chyba najlepiej będzie jak pójdziecie zbadać, żeby to wykluczyć. Zobaczycie co wyjdzie i wtedy też można dostosować konkretne leczenie. Głowa do góry!
 
Hej dziewczyny tez jestem po przejsciach zaczelo sie od ciazy blizniaczej poprzez podejrzenie ciazy pozamacicznej. Potem okazali sie ze przezyla jedna fasoleczka zobaczylam serduszko i po 2 dniach juz byl brak serduszka (zero plamien i bolu ) i to bylo na przelomie 1 do 6 luty potem wyszlam ze szpitala. Ronic zaczelam 14 lutego a 15 bylam czyszczona jestem po badaniu kontrolnym i mowila ze fajnie sie zagoilo wszystko ale zeby odczekac 2 okresy.
Dziewczyny jestem po 1 okresie 19 marzec i mam ochote zaczac dzialac i nie czekac do nastepnego okresu.
Co o tym sadzicie moglibysmy przestac uwazac w czasie igraszek ??
 
Pyzunia86 ja na wielu forach czytałam wiele różnych wypowiedzi, też interesuje się tym kiedy będę mogła się starać o kolejnego dzidziusia poronilam tydzień temu 27.03 16tc i z tego co przeczytałam to żaden lekarz nie popiera starania o nowego potomka wcześniej niż po 3miesiącach od straty lub po 2 regularnych cyklach z owulacja mój ginekolog tez. Lecz z komentarzy i doświadczenia wielu kobiet wynika iż wiele z nas zaczyna starania wcześniej i są to też normalnie donoszone ciążę kończące się porodem zdrowych dzidziusiow (procent ciąży zakończonych szczęśliwie jest porównywalny w obu przypadkach) . Nikt nie da nam gwarancji że jeśli odoczekamy dłuższy czas to będzie to ciąża lepsza pod względem ilości donoszonych zdrowych ciąży bez kompilacji. Pozdrawiam cię życzę powodzenia
 
entreska, a czy mogłabyś powiedzieć gdzie się leczyłaś? I coś więcej podpowiedzieć? My z mężem też szukamy teraz kliniki, bo poroniłam już dwa razy i to chyb najwyższy czas żeby skorzystać z odpowiedniej pomocy :(

Ja leczyłam się w klinice invicta i poszłam tam z polecenia. Umów się na wizytę, nie czekaj. Bo jestem pewna, ze będziesz pozniej pluła sobie w brodę, że nie poszłaś i stracilas czas. Być może to 2 poronienia i więcej nie będzie, czego oczywiście bardzo Ci życzę, ale lepiej porozmawiać ze specjalistą i zdiagnozować poronienia. Niestety ginekolog w przychodni nie jest w stanie zrobić tego tak jak w klinice
 
reklama
Ja leczyłam się w klinice invicta i poszłam tam z polecenia. Umów się na wizytę, nie czekaj. Bo jestem pewna, ze będziesz pozniej pluła sobie w brodę, że nie poszłaś i stracilas czas. Być może to 2 poronienia i więcej nie będzie, czego oczywiście bardzo Ci życzę, ale lepiej porozmawiać ze specjalistą i zdiagnozować poronienia. Niestety ginekolog w przychodni nie jest w stanie zrobić tego tak jak w klinice

entreska, wiem, że to nie jest najważneijsza kwestia w temacie, ale jak to wygląda finansowo w invictie? jaki jest koszt wstępnych konsultacji?
 
Do góry