reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

reklama
witam, no i chyba jest w dalszym ciągu dobrze - czuję się coraz gorzej, a to znaczy, że czuję się coraz lepiej, pewnie wiecie co mam na myśli. Mdłoości - szczególnie dziś rano okropniaste, myślałam że będę wymiotować, i teraz też mdłości, ale takie inne, nic mi nie smakuje, a co chwila jestem głodna, jak już coś zjem to jest mi źle i zgaga dręczy, jak nie zjem to mdłości - im gorzej tym lepiej mówiąc wprost. Cycochy się uaktywniły - twarde, ale nie bolą aż tak mocno, no i brzuch wydęty, duży i twardawy...jutro idę na betę, żeby sprawdzić jak rośnie. Myślę, że jest ok. Według moich wyliczeń zaczął się 4 tydzień, liczę od owulacji (wiem kiedy była) a nie od ostatniej miesiączki. W marcu na narty mamy jechać, ale pewnie lekarz nie pozwoli ...
 
Cześć,
Jestem tu pierwszy raz, właśnie straciłam swoje maleństwo w 6tc. Chciałabym jak najszybciej zajśc w kolejną ciąże i tym razem urodzić zdrowe śliczne dzieciątko. Powiedzcie mi czy ma brać jakieś szczególne środki (poza witaminami i folikiem, bo to już biorę). W którym momencie powinnam pójść do lekarza żeby nie narobić sobie nadziei zbyt wcześnie a jednocześnie nie pójśc za poźno....Strasznie jest mi smutno, że moje maleństwo nie chciało ze mną być...
 
Witaj Aga. Mnie lekarz kazał poczekac 3 miesiące aż organizm znów wróci do normy. Jednak nie sugeruj sie tym bo są różne przypadki, poronienia itp ale myśle, że po 3 miesiącach możesz próbować ... :tak: Powodzenia

Buziaki
 
Witajcie!
Właśnie wróciłam ze szpitala , miałam zabieg usunięcia pustego jaja płodowego? jestem ciekawa po jakim czasie mozna starac sie ponownie zajść w ciąże????:zawstydzona/y:
 
Witaj Aga:happy:
Ja rok temu też straciłam maleństwo we wczesnej ciąży, z tego też powodu zaglądam na wątki o stracie.
Mi lekarz w szpitalu powiedział, że po 3 miesiącach, a moja ginka określila ze lepiej trochę więcej poczekać.
Co gin to teoria, nie usłyszałam tylko od żadnego, że można próbować wczesniej niż po 3 m-cach.
Decyzje musiałam podjąc sama z mężem. Przez pierwsze miesiące po stracie, nie byłam długo gotowa psychicznie. Targały mną różne uczucia, że chciałam jak najszybciej mieć dziecko, a innym razem wmawiałam sobie, ze może do macierzyństwa się nie nadaję skoro mnie to spotkało.
Kiedy ochłonęłam podjęliśmy decyzję i udało się za pierwszym razem@
Teraz oczekujemy w szczęściu na maleństwo.
Tobie też się uda. Pozdrawiam cieplutko:happy:
 
Witaj bilianna:happy:
Ja rok temu też straciłam maleństwo we wczesnej ciąży, z tego też powodu zaglądam na wątki o stracie. Nie wiadomo było w moim przypadku czy jajo płodowe jest puste, były rozbieżności między lekarzami.
Mi lekarz w szpitalu powiedział, że mogę strać się zajść w ciążę po 3 miesiącach, a moja ginka określila ze lepiej trochę więcej poczekać.
Co gin to teoria, nie usłyszałam tylko od żadnego, że można próbować wczesniej niż po 3 m-cach.
Decyzje musiałam podjąc sama z mężem.
Kiedy ochłonęłam podjęliśmy decyzję i udało się za pierwszym razem@
Teraz oczekujemy w szczęściu na maleństwo.
Tobie też się uda. Pozdrawiam cieplutko:happy:
 
ja będąc w szpitalu,też usłyszałam,że starać możemy się po upływie 3 miesięcy.ale my poczekalismy troszkę dłużej,minowicie 8.starać się zbytnio nie musieliśmy,bo udało się za pierwszym razem.
 
ja miałam tak samo...tylko,że jajeczko było pełne,a potem zrobiło się puste...powiedziała babka,ze min 3 cykle odczekac czyli więcej niż 3 miesiące,ale ja po 1 ciotce klotce poleciałam do gina obakać macicę,po dowcipnym usg powiedziała,że ściana macicy już odbudowana i alles gut,więc kazała poczekać na jeszcze jedną ciotkę klotkę i do dzieła i tak też zrobiłam 16 czerwca miałam zabieg oczyszczania macicy,a 1 września spłodziliśmy sobie Kiniuśkę:)powodzenia!!!
 
reklama
Hej, ja tez mialam puste jajo plodowe, 21 grudnia zabieg, mozemy sie starac od maja,ale ja mialam niezle problemy, zreszta nadal krwawie,ale to juz chyba od anty na wyregulowanie cykli, mam nadzieje. Zagladalam na wiele watkow, bywaly tam dziewczyny, ktore zachodzily zaraz po czyszczeniu i donosily szczesliwie,ale takze takie, ktore czekaly 3 miesiace, pol roku. Mowi sie,ze bez zabiegu mozna sie starac po pierwszym okresie. Jesli byl zabieg po 3 miesiaczkach. Jeszcze inni lekarze mowia,ze po pol roku. Najwazniejsza jest psychika, tak tez pisza na madrych stronach,ale oczywiscie do tej psychiki musi byc dobry stan macicy i zdrowia. Powodzenia, ja tez mam nadzieje,ze szybko m isie uda i ze w koncu przestane plamic i krwawic na zmiane!!

Buzka!
 
Do góry