reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Magduska

Mama 2 super chłopaków
Rozwiązania
0
No dziewczyny to piszmy tu o naszych wizytach u gina, najlepiej jakby można było wszystkie posty tego dotyczące tu przerzucić ale nie wiem czy ja mogę czy to musi moderator?

reklama

betiinka

Lipcowe mamy'09
Rozwiązania
0
Ja ide jutro na 15,Mam nadzieje,ze wkleje nowa fotke mojej kropki:tak:

sylwia.m

Szczęśliwa Mamusia:))
Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
Ja to czekam od tygodnia aż mój mąz zeskanuje zdjęcie na komputer bo ja się na tym nie znam. Ciekawe czy się doczekam:confused::-D

calla

Lipcowe mamy'09
Miasto
W-wa
Rozwiązania
0
No to ja wykorzystuje wątek i zadaje pierwsze pytanie:tak:
Dostałam w piątek listę badań w tym odczyn wassermanna... ale tam gdzie robię badania, a to największe chyba laboratorium w wwie, nie robią już tego badania...
pytanko czy któraś z Was, szczególnie z wwy, może robiła i jesli tak to gdzie?....
będę musiała jutro podzwonić i poszukać...
czytałam na ten temat w necie i prawie wszędzie piszą że to już badanie raczej historyczne....
z góry dziękuję;-)

netgirl

AapMeriJaanLijiyea..
Miasto
Ateny
Rozwiązania
0
Magduska Ty nie mozesz, tylko moderator ma takie uprawnienia ;)

Anetka83

zbyt wiele...
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
a ja byłam dzisiaj skonsultować wyniki toxoplazmozy z ginką. i muszę iść na konsultację z lekarzem chorób zakaźnych...:sad:

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Miasto
Bielsko
Rozwiązania
0
Kobietki pisałam do jednej z Naszych moderatorek w sprawie przerzucenia tych naszych postów na inny wątek.... :tak:
Da się to zrobić, choć jest troszkę roboty przy tym..... I przede wszystkim muszę podać wszystkie nr. postów.
Tak sobie myślę, że jednak dość dużo tego będzie..... A dziewczyny i tak piszą na wątku "Lipiec 2009" to może zrezygnujemy z tego pomysłu?:sorry:

Chciałabym poznać Waszą opinię...... Co robimy w tej sprawie????:confused2::confused2::confused2:

betiinka

Lipcowe mamy'09
Rozwiązania
0
Ja jestem za pisaniem o badaniach tutaj.Bedzie bardziej czytelnie.
Ja jestem po wizycie.Maluch ma 2.5 cm,i to 10 tydz a termin na 10.07.
Powiem Wam ,ze mialam łzy w oczach jak zobaczylam te ruszajace sie raczki i nozki.Pokrecil tez glowka.
Nie mialam swiadomosci,ze takie figle wyprawia w moim brzuszku.

reklama

sylwia.m

Szczęśliwa Mamusia:))
Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
Może dziewczyny nie zauważyły ze jest nowy wątek o badaniach:dry: Zreszta wszytskie pod wrażeniem szczęśliwych wizyt:-D:-D:-D
Myślę, że warto zostawic ten wątek:tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry