reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Temat na forum 'Archiwum mam lipcowych' rozpoczęty przez Magduska, 6 Grudzień 2008.

1. Magduska

Magduska Mama 2 super chłopaków

No dziewczyny to piszmy tu o naszych wizytach u gina, najlepiej jakby można było wszystkie posty tego dotyczące tu przerzucić ale nie wiem czy ja mogę czy to musi moderator?

2. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Może poprosimy jedną z Naszych moderatorek aby to zrobiła??

3. reklama
  4. betiinka

betiinka Lipcowe mamy'09

Ja ide jutro na 15,Mam nadzieje,ze wkleje nowa fotke mojej kropki:tak:

5. sylwia.m

sylwia.m Szczęśliwa Mamusia:))

Ja to czekam od tygodnia aż mój mąz zeskanuje zdjęcie na komputer bo ja się na tym nie znam. Ciekawe czy się doczekam:confused::-D

6. calla

calla Lipcowe mamy'09

No to ja wykorzystuje wątek i zadaje pierwsze pytanie:tak:
    Dostałam w piątek listę badań w tym odczyn wassermanna... ale tam gdzie robię badania, a to największe chyba laboratorium w wwie, nie robią już tego badania...
    pytanko czy któraś z Was, szczególnie z wwy, może robiła i jesli tak to gdzie?....
    będę musiała jutro podzwonić i poszukać...
    czytałam na ten temat w necie i prawie wszędzie piszą że to już badanie raczej historyczne....
    z góry dziękuję;-)

7. netgirl

netgirl AapMeriJaanLijiyea..

Magduska Ty nie mozesz, tylko moderator ma takie uprawnienia ;)

8. Anetka83

Anetka83 zbyt wiele...

a ja byłam dzisiaj skonsultować wyniki toxoplazmozy z ginką. i muszę iść na konsultację z lekarzem chorób zakaźnych...:sad:

9. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Kobietki pisałam do jednej z Naszych moderatorek w sprawie przerzucenia tych naszych postów na inny wątek.... :tak:
    Da się to zrobić, choć jest troszkę roboty przy tym..... I przede wszystkim muszę podać wszystkie nr. postów.
    Tak sobie myślę, że jednak dość dużo tego będzie..... A dziewczyny i tak piszą na wątku "Lipiec 2009" to może zrezygnujemy z tego pomysłu?:sorry:

Chciałabym poznać Waszą opinię...... Co robimy w tej sprawie????:confused2::confused2::confused2:

10. reklama
  11. betiinka

betiinka Lipcowe mamy'09

Ja jestem za pisaniem o badaniach tutaj.Bedzie bardziej czytelnie.
    Ja jestem po wizycie.Maluch ma 2.5 cm,i to 10 tydz a termin na 10.07.
    Powiem Wam ,ze mialam łzy w oczach jak zobaczylam te ruszajace sie raczki i nozki.Pokrecil tez glowka.
    Nie mialam swiadomosci,ze takie figle wyprawia w moim brzuszku.

12. sylwia.m

sylwia.m Szczęśliwa Mamusia:))

Może dziewczyny nie zauważyły ze jest nowy wątek o badaniach:dry: Zreszta wszytskie pod wrażeniem szczęśliwych wizyt:-D:-D:-D
    Myślę, że warto zostawic ten wątek:tak:

Poleć forum