reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

heidi86 niuta3 stokrotki kochane szpinaczku proszę pojeść :-) pychotka i do tego bardzo zdrowa :-):-):-)
veritaserum71 GRATULECZKI SYNUSIA i super wyniczków :-):-):-)
stopi69 może i serdusia to ta łobuzica daje posłuchać, ale jak przychodzi co do mierzenia to zacholerę w miejscu choć na chwilkę nie chce się zatrzymać. Demon prędkości :-):-):-) wkońcu mój gin nienadarmo nazywa mnie czarownicą i co wizytkę dodaje, że strach się za mną zadawać :-):-):-)
luranuk powodzonka na wizytce i udanej fotosesyjki :-):-):-)
matylda1405 musimy podyskutować o zamiance :-):-):-) u mnie 100% dziewunia sprawdzona genetycznie :-):-):-) XX46 :-):-):-) a tak serio niezły numerek bebiś Ci wycioł :-) ale główka do góry może jeszcze cosik się zmieni :-):-):-)
AsiaJan86 gratuluję wyniczków :-) super, że wszystko OK :-):-):-)
Co do przekłamań aparatury USG :-):-):-) nasz znajomy chodził ze swoją TŻ na wszystkie badanka USG. Cały czas było widać jednego bebisia z bardzo głośnym serdusiem ... Jakie zdziwnienie przeżył tatuś będąc przy porodzie jak nagle okazało się że wita na tym świecie dwójkę :-):-):-) Lekarz tłumaczył, że tętna się nałożyły, a mniejszy chłopaczek chował się cały czas za dużo większą dziewunią :-):-):-)
 
reklama
Matylda, no to nieźle... :-D Ale najważniejsze, że wszystko ok! A powiedz mi kiedy ostatni raz miałaś "stwierdzoną" dziewczynkę, tzn. który tydzień ciąży? Bo aż się boję... ;-) Chociaż pierwszej sukienki jeszcze nie kupiłam ;-)
 
Catherinka - 4 tygodnie temu (czyli koniec 19 tygodnia) po raz pierwszy lekarz stwierdzil, ze na 99% moze to byc dziewczynka ale zabronil cokolwiek kupowac, bo chcial to jeszcze potwierdzic na dzisiejszym usg... no i potwierdzil :-D
 
No ja wiem od wtorku, miałam wtedy genetyczne we wszystkich wymiarach, mam nadzieję, że mój się nie pomylił ;-):-D Już mam wystarczająco dużo penisów w domu ;-):-D
 
veritaserum gratuluję chłopaczka:-)

matylda
a to psikus ta Twoja Marysia wywinęła, teraz to już Mryś:-D mam nadzieje że u mnie nie będzie takich żarcików, z tym że u nas dzidzia pupa się wypiela i normalnie pipke było widać, lekarz powiedział, ze tego nie mozna z niczym innym pomylić:-D nimniej jednak gratuluję chłopaczka i to na dodatek niemalego:-)

no w lipcu zdecydowanie chłopców jak na razie więcej, nawet dziewczynki okazuja się byc chlopcami:-D
 
Po wizycie na echo serduszka Lenki:
Ogolnie jest dobrze;-) hura !!! Jest jedno niepokojące miejsce w jej serduszku, ale nie ma znaczących, duzych ubytków w przegrodzie. Czyli wszystko ok!!! W tym "niepokojacym miejscu" cos tam jest nie tak - jakies malutkie ubytki i tylko małe, które najprawdopodobniej do jej urodzenia same sie zrosną !! Dla 100% pewności musze echo powtórzyc za 3tyg (po 24tyg)Wtedy lekarz bedzie mógł porównac wyniki tych dwóch badań. No i jeszcze usg muszę powtórzyć. Ponoć najpewniejszy obraz serca jest w 24tyg. i wtedy mogą wyjsc jakies 100% nieprawidłowosci.
Ale samo badanie strasznie dlugo trwało ok. 40min. , bo w cale nie łatwo obejrzec dokladnie serducho Malenstwa , które sie cały czas wierci.


Matylda
- ale Ci numer dzieciątko wywinęło !!!! A może jesczcze sie coś zmieni:confused::confused::confused: Chłopak jest fajny . Ja liczyłam, ze bede mieć chłopca. No a jest dziewczynka. teraz juz sie ciesze i nie chciała bym miec takiej niespodzianki jak Ty!! Jejku jak to dobrze , że ja mam 100% pewności , że noszę Lenke, bo tyle ciuszków dla dziewczynki juz mam.
 
stopi69 cieszę się że wszystko jest na dobrej drodze, na pewno się wszystko ładnie pozrasta, najważniejsze że jest to niewielka wada i że można to teraz dokładnie zbadać i kontrolować
u mnie wrodzoną [lub wczesnodziecięcą] wadę serca odkryli jak miałam 24 lata i wtedy lekarz mi powiedział, że takie małe wady ma jakaś połowa ludzkości - wtedy dla mnie to była masakra, ale teraz już w ogóle o tym nie myślę, że coś mam nie tak
 
reklama
Stopi super że Lenka ma się całkiem dobrze, ale strachu się nieźle najadłaś, tak czasem myślę że technika i postęp w medycynie jest super, ale czasem niewiedza też bywa całkiem dobra, bo pierw cię nastraszą, ty się nastresujesz, a suma sumarum wszystko ok się okazuje
 
Do góry