reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Mamo Helenki trzymam kciuki!!!

też niestety nie moge udzielić Ci żadnej rady, bo to moja pierwsza ciąża, wprawdzie nie przybieram na wadze, ale przynajmniej nie chudnę
 
Sprawozdanie z wizyty z dnia 21.01.2009
Wyniki idealne, waga o kilo mniej niż ostatnio.
Bobas nie chce pokazać co tam chowa między nóżkami. Lekarz powiedział ,że duży i termin przeskoczył mi na 20 czerwca! Na badanie połówkowe jesteśmy umówieni na 17 lutego:-)
 
No i po strachu :tak:

Wyniki mam doskonałe:-) Żegnaj anemio:happy: Już mogę przestać łykać żelazo, dietka z dużą zawartością żelaza zostaje, ale to już pestka.

Lekarz stwierdził, ze mnie nie wazy żeby się nie denerwować :eek: Ale skoro mam świetne wyniki i dobrze się czuję to znaczy, że wszystko OK.

Następna wizyta dopiero za miesiąc:-) więc mam dużo czasu, aby nadrobić kilogramy. No i co najważniejsze ma się nie ważyć tylko dobrze odżywiać... :sorry:

Kamień spadł mi z serca, bałam się że moje dzieciątko w brzuszku "głodne" ... ;-)
 
Mamo Helenki gratuluję super udanej wizyty.:-) Dobrze, że wszystko w porządku i że już nie masz się czym martwić. :tak: Teraz tylko czekać na rosnący brzusio i na więcej kilogramów:-D:-D
 
Mamo helenki
myślę że powinnaś być spokojna o dziecko, ono na pewno nie będzie głodować jak już to podbierze coś tobie;-)
super że wyniki masz w porządku
 
Mamo Helenki sprawdziło się przysłowie, ze strach ma wielkie oczy:szok:, super że wyniki bez zarzutu, oby tak dalej i życzę nawrotu apetytu
 
Ja też byłam dziś na wizycie ale nie w gabinecie lekarza tam gdzie zwykle tylko w szpitalu dzis przyjmował. Matko ale się nasiedziałam od rana az do 13.00 i w sumie to nic ciekawego się nie dowiedziałam bo nie miałam USG tylko badanie i stwierdził że wszystko w porządku tylko kazał zrobic jeszcze raz morfologię bo mi się ostatnio słabo zrobiło no i mam juz wynik i rzeczywiście jest tam czegoś za mało ale muszę iść do teściowej niech mi odszyfruje bo ja sie na tym nie znam;-)
 
reklama
Do góry