reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Od ostatnie wizyty waga + 3 kg wyniki w miarę a już mi zapowiedział ze będzie następna cesarka ze względu ze jestem niska(142 cm)
 
reklama
Kasiurek, Stopi, trzymam za Wasze Maleństwa ogromnie mocno kciuki i wierzę, że sprawy wyjaśnią się po Waszej myśli. Wiem, że łatwo powiedzieć: "nie martwcie się", ale bądźcie dobrej myśli, bo możliwe, że usg było zrobione za wcześnie. Mój lekarz też kazał przyjść na usg nie wcześniej niż po skończonym 22 tygodniu, bo wtedy dopiero można zrobić dokładne badanie serduszka. Poza tym ja też nie polegałabym na opinii jednego lekarza, chocby sprawiał wrażenie najlepszego, lekarz też człowiek może się mylić. Tego Wam życzę.Koniecznie dajcie znać jak będziecie już po wizytach.
 
Kasiurek, Stopi, Trzymam kciuki za wasze dzieciaczki! Najważniejsze żebyście się nie denerwowały a może raczej starały sie nie denerwować, bo to jak wiecie maleństwa czują!
 
Dziewczyny, nie martwcie się, spokojnie, powtórzcie badania, ten gin, u którego ja dziś robiłam usg genetyczne też ma termin na połówkowe-22 tydzień, wiecie, że tydzień, dwa to dużo w rozwoju takiego maleństwa. Buziaki!

A u nas dzidzia zdrowa, wszystkie markery poprawne :biggrin2: Więc gdy już odetchnęłam z ulgą, zapytałam czy było widać płeć? Oczywiście nikt nie da stuprocentowej pewności, ale można powiedzieć z duuużym przekonaniem, że to ...
DZIEWCZYNKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale fajnie :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Tymbardziej fajnie jest się cieszyć, kiedy widziałam na własne oczy wszystkie rączki, nóżki, paluszki, nosek, buzię, nawet podniebienie, bo buzię ładnie otworzyła :tak: Główkę, serduszko, komory, przedsionki, przepływy krwi, kręgosłup, kość udowa... No i do tego podwójna radość :biggrin2: Szczerze, na początku wierzyłam w córeczkę, a potem to już byłam przekonana, że ujrzenie siusiaczka to tylko kwestia czasu... a tu taka miła niespodzianka, w końcu zostanę wyzwolona spod męskich rządów: męża, syna i psa ;-):-D
Ale profil ma inny niż Filip - przez przypadek wtedy trafiłam na bezpłatne badanie 3D/4D i Filip ładnie się pokazał. Teraz zaszalałam i zafundowałam sobie też dodatkowe wymiary, były droższe o 50 zł. Mam fotki i filmiki, wrzucę może jutro :tak:
 
Dziekuje Wam dziewczynki :-) Ja wlasnie się nastawilam i wierze w to, ze serduszko było jeszcze za małe i teraz spokojnie ide robic w 23tyg. usg

Kasiurek1983 – ja dzis bylam u ginekologa po skierowania, żeby nie płacic. I usg mam umowione już wczesniej . A jesli chodzi o echo to maja do mnie zadzwonic z terminem i miejscem, gdzie będzie robione. No , ale ja wogole już niedopuszczam w ogóle negatywnych mysli do siebie i narawde udaje się !!!!!!!

No tylko dostałam nagane u lekarza za to ,że znów waga stoi!! A specjalnie przed ważeniem zjadlam ogromny obiad.:-( Teraz musze przytyć. Ale nie wiem jak :confused: Przed ciaza miałam tendencje do tycia no i wcinałam słodycze i nie miałam problemu z przytyciem heheh. Teraz to mam przemiane materii taka ,ze jestem szoku!!! Po prostu przelatuje przeze mnie jedzenie…

catherinka - gratulacje!!! Super kolejna pannica wśród lipcówek !!!! J Gonimy chłopaków, oj gonimy !!!!:-):-):-):-)
 
Catherinka gratuluje dziewczynki. w koncu musza sie wyrównac siły na forum, stopi, kasiurek kciukasy za wasze dzieciaczki mocno zacisniete. dobrze za pozytywnie sie nastawiacie. na pewno wszystko bedzie ok.
 
reklama
Catherinka gratulacje :-) Fajnie, ze bedziesz miala parke i nie bedzie meskiego panowania :-)

Ja tez mam dzisiejsza wizyte zaliczona, moj maluszek rosnie w sile (cale 580g) i wszystko wyglada na to, ze rozwija sie prawidlowo :tak: Tylko nam dzisiaj jezyk pokazywal i buzke rozdziawial, natomiast pani doktor ktora byla na zastepstwie absolutnie nie chcial pokazac co ma miedzy nogami :tak: Oj maly wstydliwiec a ja chcialam miec potwierdzenie z dwoch zrodel ;-)

Kasiurek, Stopi mi dalo do myslenia ze w sumie takich dokladnych ogledzin serduszka nie mialam, dopytalam i doczytalam i tutaj sie robi dopiero po 25 tygodniu dokladne badanie na przeplywy, serduszko itd. Uwazaja, ze wczesniej nie ma sensu, bo moze byc zafalszowane lub za wczesnie. Tak napewno jest w waszym przypadku :tak: Jak widac co kraj to obyczaj.
 
Do góry