reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Witam :) dobry pomysł z tymi rękawiczkami, również dziękuję za radę. A wracając do migren MoniQa to nie byl to jeden z powodów zwolnienia, ale głowny bo z tym potwornym bólem wylądowalam w szpitalu pod kroplówką :( na szczęście od tamtego czasu glowa bolala mnie tylko raz i pomógł paracetamol zalecony przez lekarza i na razie się nie powtórzył. Ciśnienie na szczęście też wrócilo do normy więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;D Pozdrowionka
 
reklama
Cześc dziewczyny :-) To mój pierwszy post tutaj na tym forum.. i moja pierwsza ciąża. Właśnie wczoraj byłam u mojego gina - zalecił zajadać folik i Luteinę dopochwowo. Kazał zrobić badanie moczu, morfologię, to jutro idę, bo dzisiaj wszystko pozamykane :) Mam nadzieję, że nie poronię - w końcu nie jestem pierwszej młodości - 25 lat. Na kiedy macie termin? Mi wyznaczył 23 lutego 2006. Troszkę mnie przybiło to, że w lutym, miałam nadzieję urodzić na wiosnę, ale co tam :p

 
No coś ty ja też mam 25 lat :) ale nie czuję się drugiej młodości hihi Moja mama jest drugiej młodości- ma 46 lat ;D
Głowa do góry!!! :)
 
Izabelka pisze:
No coś ty ja też mam 25 lat :) ale nie czuję się drugiej młodości hihi Moja mama jest drugiej młodości- ma 46 lat ;D
Głowa do góry!!! :)


Jestem jedną z młodszych w rodzinie. Rodzice sądzili, że skończę medycynę, a zbliżam się ku końcu prawa :p Są wściekli, ale jak się dowiedzieli, że będą dziadkami to niemal zobaczyłam, jak im skrzydła wyrastają :D

Jakiego używałscie testera? Ja kupiłam Donnę... i pokazała prawdę ;D
 
Monia79 rozumiem o czym mowisz...niestety taki urok migreny :( .... a ludzie potrafia powiedziec " phii, migrena?? to przeciez tylko bol glowy ......."  u mnie ostatnio bylo pogotowie i dostalam pare zastrzykow i dopiero zaczelo pomalu przechodzic ... a teraz boli, cierpie, ale nic nie biore ..klade sie i probuje zasnac ...moze przejdzie...a wszystko dla dzidzi :)

Izzabelka majac 25 lat przezywasz druga mlodosc?? ;D ;D ;D ... slonko jestes w kwiecie wieku , a druga mlodosc bedziesz przezywac jak twoje dziecko powie Ci " mamo jestem w ciazy"  ;) :p
 
MoniQa, szczerze współczuję... odpoczywaj, oby przeszło, polecam natrzeć skronie i czoło amolem, powinno ulżyć. Pozdrawiam serdecznie :)
 
Właśnie dziś minęło pięć miesięcy, odkąd jesteśmy z moim mężem małżeństwem. Wielokrotnie staraliśmy się o dziecko - i widzę, że to miały być niewypały, żeby nasze dziecko poczekało na czasy, aż będziemy formalnie, w świetle prawa razem. W sumie, to lepiej mi żyć tak, niż ze świadomością na kocią łapę :D


Teraz nie mogę nic dosłownie nic przełknąć, bo zaraz się kończy w toalecie w objęciach muszli klozetowej...
 
Monia79 wypoczywam , wypoczywam .... w sumie po 24 latach mozna sie przyzwyczaic ;) tylko czasami nie idzie wytrzymac ..... niom ale juz mi troszke lepiej ... musze byc "dzielna" ;) ... pozdrawiam :)

Izzabela to zalezy jakie kto ma podejscie do malzenstwa a zycia na kocia lape ....
 
reklama
MoniQa nasze było, mogę Ci powiedzieć jak to teraz mówią nowocześnie 'Lajtowe'. Szczerze mówiąc, nie robiło nam to różnicy, czy jesteśmy formalnie małżeństwem, czy tez nie ;) Teraz jednak czuję się lepiej :roll:


Przespałam się trochę i mnie przestało wreszcie mdlić :)
 
Do góry