reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Ja ide do gina 18 pazdziernika.To jest chyba jedyny lekarz,kotrego odwiedzam regularnie,a do przystojniakow nie nalezy...hehehe
a powaznie,wlasnie te statystyki,o ktorych pisala asiuk,mnie przerazaja,dlatego tak pilnuja

pozdrawia Katka:ninja2:
 
reklama
A ja dziś idę na wizytę do ginki :tak:Minęło 10 m-cy od kontroli po porodzie...mam nadzieję że jest wszystko ok...chociaż cudów sie nie spodziewam :zawstydzona/y:...mam na myśli jakiś stan zapalny...

Wszystkim odwiedzającym gina życzę aby wsio było dorze :tak:
 
Ja tez musze sie wybrac bo mi sie tabletki koncza,musze jeszcze zrobic badania krwi bo mi kazal i tyle narazie,ale ja tez chodze regulanie do gina...oprocz tego co miesiac do dentysty i do endokrynologa z ta tarczyca,jakis total...mam trzech lekarzy,ktorych regulanie odwiedzam...no coz nie zmienie tego poki co...:(((
 
JA jestem po wizycie u gina,za 3 tyg.wynik z badania cytologicznego i w zwiazku z tym kolejna wizyta.
Nie pisalam WAM wczesniej,bo nie chcialam sie bardziej nakrecac.Od kilku dni zaczelam sie zle czuc,mocny bol podbrzusza,jajnikow <bez nospy ani rusz>,bol piersi,szczypanie jak naplywalo mleko,wyciek z piersi,gl..z prawej,tej mocniej mlecznej podczas karmienia.A nie karmie juz 4 miesiace przeciez,bralam tez Bromergon na wstrzymanie laktacji.
Denerwowalam sie <ze ciaza,za znowu sie cos do mnie przyplatalo:baffled:>.Lekarz mnie wybadal,lacznie z usg.Okazalo sie,ze nie jestem ani w ciazy,nie mam zapalenia pecherza,tylko moj organizm readuje tak jakbym byla w ciazy,prolaktyna mi sie wytwarza,poprzednia dawka Bromergonu nie wystarczyla na zatrzymanie laktacji;ktorys z lekow ktory teraz przyjmowalam,mogl wywolac nawrot laktacji.Mam brac Bromergon znowu,przez miesiac tym razem!!!!!!!!!!! Nie dam rady tyle tego brac.Wiecie,jakie ten lek ma dzialanie na organizm przeciez. Co mam robic?Jestem w kropce,Brac miesiac?????Tydzien?Jak wczesniej? Czy olac,po zakonczeniu karmienia Zuzi,nie bralam zadnych lekow.Jestem w kropce????????????Co byscie zrobily?

I 2 pytanie.Gin zapisal mi Yasmine.Czy ktoras z WAS bierze te tabletki?
 
Katka jasmine brała moja kolezanka ale ona jest już uzlezniona od brania pilów, z tego co słyszałam są dość słabe
a jeżeli chodzi o rade to ja Ci radze żebys poszła po kosultacje do drugiego gina, bo sama radzić Ci nie moge czy brać czy nie brać i jak długo tego Bromergonu
 
Ja u ginki bylam we wtorek, wszystko w porzadku procz nadzerki, ktorej nie zdazylam wyleczyc przed ciaza a ktora zajmiemy sie podczas nastepnej wizyty. Tez pobrano mi wymaz na badanie cytologiczne.

Katka dostalam tabletki Yasminelle- maja inny sklad hormonow niz Yasmine. Lekarka zrobila ze mna wywiad i stwierdzila, ze te beda lepsze.:tak:
Czy Tw�j lekarz przepisa� Ci preparat Yasmin
Antykoncepcja - pigu�ki, plastry i tabletki antykoncepcyjne

Na zatrzymanie laktacji bralam tabletki homeopatyczne. Jesli znajde opakowanie, to podam Ci nazwe. Podobno pomaga tez picie naparu z szalwi, ale tego nie wyprobowalam.
 
Co do tabletek narazie nie biore zadnych..

A ja mialam isc na cytologie i oczywiscie znowu wypadla choroba Natalki mojego M i jak zwykle zaniedbalam swoje sprawy:zawstydzona/y:. Moze po nastepnej @ pojde
 
Katus jestem podobnego zdania co Renik ... nie znam się na tych sprawach kompletne wiec moze lepiej bedzie jak pójdziesz do jeszcze innego gin i zobaczysz co ten drugi powie
Tabletek zadnych nigdy nie brałam wiec ten temat tez dla mnie jest zielony :tak:

Ja mam wizyte w czwartek ... cytologie ... miałam byc wczoraj ale @ pokrzyzowała moje plany ;-) ... troche sie denerwuje bo to cytologia kontrolna, wczesniejsza wykazała u mnie bardzo silne zapalenie szyjki macicy ... dostałam czopki i ... teraz kontrola ... denerwuje sie ze cos jest nie tak ... ale to ja juz tak mam ... dopoki sie nie dowiem ze jest ok bede sie denerwowac ;-)
 
reklama
Katka pewnie wizyta u innego ginka nie zaszkodzi... a moja koleżanka na zatrzymanie laktacji piła właśnie szałwię...

Co do tabletek to tez nigdy nie brałam, jakoś nie lubię chemii, ale po drugim dziecku już chyba się zdecyduję chociaż koleżanka podsunęła mi pomysł żeby założyć sobie spiralę, hm? nie wiem? słyszałyście coś o tym sposobie?
A do gina idę jak mąz wróci...teraz nie ma kto Kubusia popilnować...
 
Do góry