reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

KASIA IRLANDKA ja juz mam @ od dlugiego czasu, ale dlatego ze krotko karmilam piersia:-(. Uwazam ze nie masz sie czym przejmowac bo sama lekarka ci powiedziala ze dopoki karmisz mozesz nie miec:tak:
 
reklama
Jestem po kolejnej wizycie u gina,byłam po wynik cytologii,I wszystko ok,czysta 2 :-).Za pól roku do kontroli.

Ale nie byla zadowolony,ze nie brałam Bromergonu na wstrzymanie laktacji. I teraz przepisal mi inny lek,czy ktoraś z WAS brała Dostinex<na wstrzymanie laktacji,drogie to 2 tabletki jakieś 105 zl,i mam opory>.czytałam o tym trochę w necie.On mówił mi ze nie ma żadnych objawów,a jednak są:baffled:.
I 2 zaczęłam brać hormony,na co stwierdził,ze w sumie powinnam je odstawić,a potem jednak,ze mam je wziąć i tak,tylko będę miała dużo silniejsze krwawienie.

Normalnie gościu ma jakąś fobię w związku z laktacją.WAm tak nie trują Wasi??????????/
 
Byłam u gina, zrobiła mi biocenozę - wyszedł lekki stan zapalny i dała leki, cytologię - wynik za 3 tyg. i dopiero wtedy zadecyduje co dalej. Narazie muszę wyleczyć stan zapalny i jak będę miała wynik cytologi to zrobi mi jakieś badanie po*** coś tam nie pamiętam nazwy:zawstydzona/y:. No i dopiero stwierdzi czy wypalanka jest tak niezbędna. No to czekam.
 
iwonko najważniejsze, że już byłaś. :tak: Wypalanka to nic strasznego, ja już miałam trzy razy w życiu ( w tym dwa po porodzie, bo za jednym się nie zaleczyło:-(). Czasem lepiej ostrzej zareagować niż by się coś miało ślimaczyć i jakieś świństwo rozwinąć. Uszka do góry!
 
Iwonko sie nie stresuj kochana ... tak jak pisze Blue lepiej dokladnie zaleczyc niz później zalowac ze sie tego nie zrobilo ... ja niestety badź stety ;-) nie wiem jak to jest z wypalaniem bo nigdy nie mialam ... w wieku jakis 22 lat mialam nadzerke i wytepilam ja czopkami i od tamtej pory cisza ... bedzie dobrze :tak: ... daj znac jak wyniki za 3 tyg. :happy2:

a tak poza tym to ja tez sie musze wybrac na kontrole :sorry:
 
Ja też wypalankę miałam więc wiem czym to "śmierdzi";-),ale to było 9 lat temu zaraz po urodzeniu Natalki. Widać taki mój urok,że ciąża musi się nadżerką kończyć:dry:;-).
 
reklama
iwonko 9 lat to kupa czasu! Dziś gabinety ginekologiczne wyposażone są o niebo lepiej. Jak doktor zastosuje dobrze dobrane znieczulenie to naprawdę sam zabieg oprocz wiadomego dyskomfortu jest praktycznie bezbolesny. trzymam kciuki.
 
Do góry