reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

Cześć.Witam wszystkie przyszłe mamusie.Pierwszą wizytę u Pana G. miałam 8 lipca (po pozytywnym wyniku testu) i wtedy stwierdził (również na USG)-"młodą ciążę".Zbadał mnie, a potem porozmawiał ze mną w zasadzie o wszystkim począwszy od objawów wczesnej ciąży,poprzez dietę, lekarstwa (kwasik foliowy itp..)skończywszy na seksie (kazał na początku się ograniczać). Kolejną mam zaplanowaną na 4 sierpnia i wtedy mam się zgłosić z wynikami badań.Z niecierpliwością na nią czekam  (a szczególnie na USG).Czuję się super- no może z wyjatkiem tego, że zapadam w sen zimowy :laugh:. Pozdrawiam.Agula P
 
reklama
hihi:)nie wytrzymałam już i poszłam dzisiaj do gina:)jestem chora to chciałam się chociaż dowiedzieć czy z dzidzia wszystko w porzadku , no i miałam pierwsze usg:)
widziałam serducho, a moj przyszly mezulek az sie poplakal z wrazenia:)tak więc moje maleństwo jest imponujących rozmiarów 12 mm, i jak narazie wszystko jest w jak najlepszym porzadku:)
hihi, jestem taka szczesliwa, ze nawet choroba juz mi nie straszna:)

jak tylko dopadne jakis skaner to zamieszcze zdjecie:)
narazie to chyba tyle

trzymajcie sie cieplutko:)
 
Dzięki za super przyjęcie mamusie! Szczerze to zaglądałam tu ... od jakiegoś czasu... ale jak widać jestem początkująca  :laugh: Pan G. co do terminu- stwierdził że ustalimy po kolejnej wizycie i USG, ale według wyliczeń (moich) to 10 marzec!Nie mogę się doczekać do 4.08...Pozdrawiam
 
hi,hi, ja już nie mogłam wytrzymać:) a w dodatku rozłożyła mnie ta choroba, to już w ogóle chciałam wiedzieć czy napewno wszystko jest z dzidzia w porzadku:)

Pytia powiem Ci, że jestem teraz o wiele spokojniejsza, bo wiem, że wszystko jest dobrze:)jeszcze tylko parę dni i też zobaczysz swoje maleństwo:)

trzymajcie sie cieplutko:)
 
reklama
Anik, Adres to tego gina z USG za 30zl dam ci jak tylko zazwonie do szwagierki tj. jutro. trudny mam z nia kontakt a nie chce sobie psuc dzis dnia. W zwiazku z ciaza, poinformowalismy o niej paru znajomych i robimy dzis mala imprezke z tej okazji:) Tak wiec od raza sprzatam, pieke i gotuje i ledwo znalazlam sekundke, zzeby zobaczyc co tam na forum. Ale obiecuje jutro podac ci namiary. Pozdrawiam!
 
Do góry