reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pobaw się ze mną, mamo!

ol

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Piszemy o zabawach w wątku o zakupach czy osiągnięciach, ale tak sobie myślę, że dobrze by było zebrać to w jednym miejscu. Będziemy mieć gotową ściągawkę z pomysłami, czym zająć brzdąca.

U nas ostatnio hitem jest balon nadmuchany helem - przywiązuję go Misiowi do nóżki i mam co najmniej kwadrans wolnego:-D Mały widzi balonik, wierzgnie z zaciekawienia, balonik się poruszy, więc znowu wierzga i tak w kółko. Polecam:tak:

reklama

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Ol, całkiem fajny pomysł do skopiowania :tak:

A ja może nie będę zbyt oryginalna, ale moja Oliwka uwielbia jak bawię się z nią w "kosi - kosi". Tzn biorę jej ręce do swoich, klaszczę i spiewam jej tę starą jak świat piosenkę. Mała strasznie to lubi, aż śmieje się na głos.

madzik79

Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Andrzejek uwielbia jak zakrywa mu się buźkę pieluszką tetrową i potem się ją delikatnie zsuwa. No i lubi też, gdy wydaję odgłosy przypominające pracujący silnik samochodu ;-) Strasznie się przy tym zapluję, ale czego nie robi się dla uciechy Maluszka :wink:

martula25

Mama Tośki-mamy lutowe'07
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
faktycznie pomysł z balonem fajny. Muszę się na jakiś odpust wybrać żeby taki kupić:-)
My bawimy się raczej zwyczajnie. Tez Tosia się cieszy najbardziej jak wydaję jakieś odgłosy- np mówię jak kaczor donald( aż mnie gardło przy tym boli:-))
A po wczorajszych zajęciach na basenie zauwazyłam, że bardzo jej się podoba jak ją tak nad siebie wysoko podnoszę a potem opuszczam na wysokośc swojej twarzy i całuję po szyjce. niestety trochę ręce przy tym bolą:-D

lil kate

Mama lutowa'07 Fan(ka)
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
Makrela uwielbai jak lezymy kolo siebie i ja trzmam jej kolorwa ksiazeczke przed oczkami, przewracam kartki i czytam:tak: ona wpatruje siew kolorowe obrazki i jak ja udaje jakies dzwieki to ona az piszczy ze smiechu :tak:

poza tym tez gadam do niej smiesznym glosem, podnosze i caluje po szjce jak Martula.

rowniez przegladanie sie w lustrze sprawia malej wiele uciechy. a juz najbardziej jak bawimy sie w "akuku". czyli raz Makrelka jest w lustrze a potem odchodzimy kawalek dalej i tak w kolko:tak:

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Fajny pomysł z tym wątkiem :tak:

My kupiliśmy na Emausie w drugi dzień Świąt Wielkanocnych dwa baloniki dmuchane helem (po 5zl każdy :wściekła/y:) żeby Milence zawiesić nad łóżeczkiem i co? I na drugi dzień budzimy się a baloniki na podłodze - zupełne flaczki, cały gaz z nich uciekł bo były za słabo zawiązane :-(

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Rozwiązania
0
A przy lustrze mała się śmiesznie zachowuje :-D
Jak zobaczy nasze odbicie to cieszy się tak, że aż podskakuje na ręku, a zaraz potem chowa główkę jakby była zawstydzona... i odwraca ją w drugą stronę. Ja w tym czasie też się obracam i zanim ona spojrzy co jest z drugiej strony, to już ma przed sobą znowu lustro, i znowu się do niego śmieje i znowu chowa główkę i odwraca... i tak potrafi 10-15 razy :-D:laugh2::-D

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Moja Milenka uwielbia bawic sie przy lusterku - pozytywce (jak sie je dotknie to ono gra). Lubi tez patrzec sie na moje miny.:-):-):-)

reklama

martula25

Mama Tośki-mamy lutowe'07
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
U nas lustro raz wywołuje śmiech i radość a innym razem podkówkę i płacz:-)Zalezy od humoru jaśnie panny

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
giza pobaw się ze mną Dzieci urodzone w marcu 2008 59
mimi1980 pobaw sie ze mną... Dzieci urodzone w kwietniu 2005 95
L Martwię się o mojego 5 latka. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 0
aniaslu Podzielę się z tobą. Idea i regulamin. Podzielę się z tobą. Miejsce wymiany. 7
Madziuska324 Ból piersi Potrzebuję porady 23
A Ciąża po poronieniu. Jak przestać się bać? Ciąża, poród, połóg 32
Węgorz Mam 17 lat a potrzebuje udać się do ginekologa. Potrzebuję porady 71
Węgorz Czy ten test jest pozytywny? 3 dni spóźnia mi się okres myślę spróbuję. Druga kreska bardzo bladziutka... Potrzebuję porady 15
V Kupa ? Jest się czym martwić ?- zdjęcie Niemowlaki 8
ratenmahenhofff Sączenie się wód płodowych Potrzebuję porady 11
M 6 tydzień boje się ze coś jest nie tak Potrzebuję porady 18
B Prężenie się, gazy niespokojny sen Noworodek 44
F Starzejące się przedwcześnie lozysko Potrzebuję porady 2
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 43
I Czy mogę zacząć się cieszyć ? Test Potrzebuję porady 20
Katarzyna32 Zbliżajacy się termin porodu a brak skurczy Ciąża, poród, połóg 11
Wiedźma_z_gór On niby się zgodził... Relacje rodzinne 5
M Mój 3 latek nie chce jeść ani załatwiać się w przedszkolu Przedszkolaki 14
Flowersik Starać się czy nie ;( Staramy się 32
U Katar i slinienie się Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
marina7 Co ile dni się starałyście w udanym cyklu? Staramy się 18
C Kiedy mogę się spodziewać owulacji? Potrzebuję porady 4
Domamicia Bardzo się niepokoje proszę o pomoc Ciąża, poród, połóg 35
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
M Poród SN z tokofobią - zmusić się? Ciąża, poród, połóg 21
M Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko Staramy się 6
R Dzieci, które nie chcą bawić się same. Potrzebuję porady 23
A Czy jest się czym martwić? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 3
O Spóźnia się Staramy się 34
Olgaocz Po jakim czasie wiadomo ze udala się transfer?? Ciąża po inseminacji 13
A Brak miesiączki Potrzebuję porady 6
martini31 Sączące się wody płodowe w 24 tc Potrzebuję porady 261
Marzena_29 Jak rozwijają się wcześniaki Potrzebuję porady 9
D Ciąża z krwiakiem - czy któraś z mam się z tym zmaga? Przyszłe mamy 23
agatella93dw 4 tygodniowe dziecko zsunęło się z kolan na podłogę, z wysokości narożnika Noworodek 5
N Poczęcie w dni niepłodne Staramy się 34
Paulinax Kilkumiesięczne starania się o ciążę. Co dalej? jak działać? Jak sobie radzić? Staramy się 4
L Miesięczne niemowlę obraca się na brzuszek Potrzebuję porady 2
N po jakim czasie starań udało się wam zajść w ciążę? Staramy się 26
s.magdalena339 Pomocy! Poród się zaczyna???? Potrzebuję porady 9
s.magdalena339 Zbliżający się poród Ciąża, poród, połóg 3
nowamloda12 Spóźniająca się miesiączka Potrzebuję porady 3
A Napinanie się dziecka Potrzebuję porady 7
T Kiedy pierwszy raz się umówić do ginekologa Potrzebuję porady 3
8 Zanim się zdecyduje Adopcja 5
M Trzęsącą się Brodka, warga u niemowlaka Potrzebuję porady 2
L Jak można zarazić się cytomegalią Ciąża, poród, połóg 8
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
Ewela1990 Cukrzyca ciążowa. Ktoś może podzielić się doświadczeniem? Ciąża, poród, połóg 165