reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pobaw sie ze mną...

Ziuta - święte słowa ;D od razu kumają, co zabawka, a co nie, i to drugie jest o wiele bardziej fascynujące...

Czy Bruno do mnie podobny - zdania są podzielone. Ale coś w tym jest, według mnie ;D
 
reklama
u nas tesiwoa wymysila zabawe w pociąg. sadza Jaska na przewijaku i sunie z nim po calym pokoju, a ze mamy wykladzine, to nie jest to trudne. Jas szczesliwy jak gwizdek.
i wydaje dzwieki" ciuch ciuch, uuu uuu"
 
O, Margot, zawsze mam zapytac, ale zapominam. Z gory przepraszam za pytanie ::)
Co jest na Twoim awatarze? Bo zdjatko jest tak male, ze niestety nie rozpoznaje, a dosc mnie to intryguje, co spojrze. Kojarzy mi sie jedynie ze spadochronem albo czyms takim...
wiem, ze to nie na ten watek pytanie, ale boje sie, ze znow zapomne ;D


 
aniaz pisze:
O, Margot, zawsze mam zapytac, ale zapominam. Z gory przepraszam za pytanie ::)
Co jest na Twoim awatarze? Bo zdjatko jest tak male, ze niestety nie rozpoznaje, a dosc mnie to intryguje, co spojrze. Kojarzy mi sie jedynie ze spadochronem albo czyms takim...
wiem, ze to nie na ten watek pytanie, ale boje sie, ze znow zapomne ;D

mi się wydaje że to mały Bruno śpi sobie na brzuszku... ale pewna nie jestem....
 
a ja pamiętam ;D ;D ;D ;D
to maleńki Bruno śpi w łóżeczku
a nad nim czuwa pluszowy piesek ;D
 
Hi hi hi
Ziuta dobrze pamięta
jest kołyska, w kołysce Bruneks na brzuszku, obok piesio ;D
chyba rzeczywiście za małe, muszę podmienić ::)
 
reklama
Do góry