reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobranie krwi u 2 miesięcznego niemowlaka Lublin

Dołączył(a)
1 Luty 2017
Postów
1
Witam, gdzie w Lublinie najlepiej pobiorą krew 2- miesiecznemu dziecku? (Oprócz punktu w DSK) Tak, aby bylo szybko, sprawnie, profesjonalnie, bez wkłuwania się dziesięć razy w poszukiwaniu żyły i bez traumy dla dziecka. Z kilku miejsc już nas odesłano - musi być pielęgniarka z neonatologii lub położnictwa. Z góry dziękuję
 
reklama
W Lublinie - to nie pomogę.
Jak pobierałam krew u swoich dzieci - to zawsze odbywało to się w poradniach neonatologicznych - może tak poszukaj?
 
Chcesz zrobić badania podstawowe krwi?
Takim maluszkom pobierają z paluszki, uklują jak do badania" na cukier" .(przynajmniej u nas tak bylo)
 
Magzwo u mojego synka też pobierali z palca krew jak robiliśmy badania podstawowe;-) ;) Miał wtedy ok miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
U nas tez z palca. Chyba ze duzo badan..
Mimo ze na oddziale dzieciecym w szpitalu przy pobieraniu z zyly mala bardo plakala i trudbo zyle bylo znalesc.
Zakezy tez od dziecka. Moja zaczynala plakac gdy ja polozono i zalozono zacisk.
 
Mój synek po porodzie miał pobierana krew z żyły na zewnętrznej części dłoni, a nie z głowy. Później jak jeździłam prywatnie to pobierali mu z palca.

Rok temu jak miał dwa lata i pobierali mu w szpitalu krew z żyły to pielęgniarki oddały mi zanoszące się z bólu i zakrwawione dziecko. Nie pytajcie jaką zrobiłam awanturę w szpitalu. Baby nas później dwa dni przepraszały!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry