reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobranie krwi u 8 miesięcznego dziecka w Gdańsku

margaret85k

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2020
Postów
19
Drogie mamy. Gdzie pobieracie krew u swoich maluszków w Gdańsku? Dzisiaj bylismy z synkiem w 3 punktach poboru i nie udało się pobrać krwi. W jednym Pani pielęgniarka na wstępie powiedziała, że mało dzieciaczkow przyjmują i spróbuje tylko raz. W 2 innych też zaczęli mnie odsyłać, gdzieś indziej. Może ktoś polecić sprawdzony punkt?
 
reklama
Drogie mamy. Gdzie pobieracie krew u swoich maluszków w Gdańsku? Dzisiaj bylismy z synkiem w 3 punktach poboru i nie udało się pobrać krwi. W jednym Pani pielęgniarka na wstępie powiedziała, że mało dzieciaczkow przyjmują i spróbuje tylko raz. W 2 innych też zaczęli mnie odsyłać, gdzieś indziej. Może ktoś polecić sprawdzony punkt?
Niestety nie jestem z Gdańska, ale ja, zanim się gdziekolwiek ruszyłam, wydzwonilam kilka miejsc- w diagnostyce w jednym z punktów Panie nas przyjęły- uzbrojone w świecące zabawki, grzechotki i inne odciągacze uwagi. Synek miał 2 miesiące.
Podzwoń i upewnij się,że z takim małym skarbem dadzą radę:)
 
No właśnie tak samo zrobiłam. Tak więc zobaczę jutro czy warto. Ale na przyszłość wolałabym mieć jakiś punkt, gdzie mogę pojechać i zrobić badania.
No ja niestety nie kojarzę w Gdańsku takiego miejsca. Sama nie mam miłych doświadczeń. Nawet dla siebie jak byłam w ciąży też zamawiałam do domu..
 
U tak małych dzieci najlepiej sprawdza się laboratorium szpitalne. Jeśli nie da się pobrać, to przychodzą Panie z neonatologii i nie ma z tym problemu. Z głowy to też nie tragedia jeśli badanie jest konieczne, a w ręce kłują po 10 razy(chociaż u tak doświadczonych osób nie zawsze jest to konieczne)
 
Do góry