reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobudki na nocne karmienie

U nas również był czas ze mała budziła się co 2 godziny i nie zasnęła jak nie dostała mleka , to powiedziałam dość i przestawiłam na wode z herbatką bo samej wody nie ruszy i jest krzyk niesamowity. I co się stało teraz w nocy nie zasnie ponownie jak nie dostanie picia.A ostatnie nocki co godzinę się przebudza, wiec co godzinę dostaje pić.
 
reklama
nasz maluch od poczatku do spania byl ostatni...
dalej co 3-5 h ma kramienie w nocy,,, a te 5h to rzadkosc jak snieg w czerwcu u nas;/

ma juz 10mcy czy nadejdzie taki dzien ze przespi mi cala noc (ok stalo sie tak w ciagu tego czas moze 3 razy) i obserwuje notuje , rodzaje karmien, warunki w pokoju probuje znalesc zaleznosc lecz zero korelacji z tym jak spi.. loteria, rosyjska ruletka... no coz.. czy wasze maluchy ktore moze caly rok byly karmione noca (metody na herbatki , wode , dokarmienie na spiocha nie pomogly) potem w koncu te noc przesypialy do rana.. ciesze sie ze jest zdrowy ale ten sen mnie susełkowi marzy sie oooo:cool2:
 
Kochana moja córa pierwsza noc przespała w wieku 2,5 roku jak odstawiłam ja od cyca.. Synuś ma 2 latka i tez jeszcze nie przespał nocy ale on tez jeszcze cycowy...Oszukanie woda bo nic innego w nocy nie dawałam ze wzgledu na zęby nigdy nie skutkowało bo i tak na popitkę szukały cyca
 
Czesc dziewczyny, moze wy bedziecie w stanie mi pomoc. Moj 4,5-miesieczny synek do tej pory przesypial mi juz prawie cala noc z jedna, gora dwoma (ale to rzadko) pobudkami na mleko (karmie piersia). Aaz do teraz, kiedy juz od jakiegos tygodnia budzi sie co 2h (jak szwajcarski zegarek;) 4 lub 5 razy na noc i chce jesc. Nie zmienilam mu diety, nie wiem o co moze chodzic, temperatura w pokoju dopasowana, wszystko jak dotychczas. Czy mial ktos kiedys taka sytuacje i co robilyscie?
 
Do góry