reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobyt w szpitalu.

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się coś na temat porodu w Wołominie.Jestem pacjentką Dr.Zduna od początku ciąży
(obecnie jestem w 6 miesiącu).Czy może ktoś z was wie jaka jest możliwość żeby był on przy porodzie,czy jest to odpłatne,bo nie ukrywam że zależy mi na tym żeby odbierał mój poród.Proszę o komentarze.
Pozdrawiam.;-)
 
reklama
ja urodziłam majac 17 lat i w szpitalu były pielegniarki i lekarze dla mnie bardzo mili nie dogadywali mi nawet była tam super opieka:-)
 
Prawdę mówiąc wszystko zależy od szpitala. Nie można mówić ogólnie jaki stosunek będą do Ciebie mieli lekarze, wszystko zależy od konkretnych ludzi...
 
Witam. Mam obawy co do pobytu w szpitalu po porodzie... Chodzi o to że zostanę dość młodą mamą (17), boję się że przez mój wiek pielęgniarki nie będą miały do mnie szacunku, będą mi dogadywać i prawić kazania, ogólnie będą niemiłe...:-( Czy powinnam zwrócić uwagę tej osobie gdy coś takiego będzie miało miejsce czy lepiej sobie odpuścić? Czy Wam zdarzały się niemiłe sytuacje podczas pobytu w szpitalu?

uważam, ze każda matka zasluguje na szacunek. (nie mówimy oczywiscie o jakiejś patologii, totalnie nieodpowiedzialnej i nienadającej sie na matkę). osobiscie uważam, ze gdyby ktoś chamsko i niemiło Cie traktował, powinnaś zwrócić mu uwagę. do zadań położnej/pielęgniarki/salowej nalezy opieka medyczna/sprzatanie a nie ocena zycia i postepowania pacjentów.
 
Fakt to nie jest powiedziane ile się ma lat tylko na jaką zmianę pielęgniarek się trafi,przecież nie jedna z nich może mieć tak sam młoda córke ktora tez bedzie rodzic i co wtedy zrobi ? Każe się wyżywać kolezankom na niej ?
Nie,no takie zycie,one nie moga cie krytykowac ze jestes za młoda itp.a jeli juz bede nie mile to faktycznie mozna to zglosic ordynatorowi bo nikt nie zasługuje na takie traktowanie :)
 
Niestety, ale kultura personelu szpitalnego czasami pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej będzie jak wybierzesz szpital, w którym będziesz chciała rodzić, pojedziesz tam i zapoznasz się z personelem, wówczas przekonasz się jaka atmosfera tam panuje. Nikt nie ma prawa wytykać Ci twojego młodego wieku, gdyż świadczy to o braku etyki zawodowej. 
 
Do góry