reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pochwa po porodzie

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem 4 tygodnie po porodzie siłami natury. Nie ukrywam że zaglądałam sobie ,,tam" zeby sprawdzić jak się goi rana itd i jestem przerażona. Szyjka macicy jest zaraz przy wejściu do pochwy czasem nawet mam wrażenie że trochę wychodzi. Odczucia mam dziwne jakby wypadal mi tampon. Czy któraś z was tak miała? Czy to minie?

reklama

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Poczekaj do końca połogu i idź skontrolować się do ginekologa. Możesz mieć obniżone narządy rodne. Czasem potrzeba ćwiczeń. Warto skonsultować się z fizjoterapeutą uro-ginekologicznym.

Gosika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wszystko wróci do normy, ja też byłam przerażona jak 'tam patrzyłam, strasznie popuchlam wszystko zsiwialo krwiak się zrobił i do tego rana po cięciu mi się rozchodzila... przerażało mnie też wielkie skrzepy krwi choć wiedziałam że to normalne ale jednak.. dziwne uczucie. Pamiętam że po 6 tyg było już wszystko ok i rana zagojona. Ale jak masz jakieś wątpliwości udaj się do ginekologa. Pozdrawiam

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wszystko wróci do normy, ja też byłam przerażona jak 'tam patrzyłam, strasznie popuchlam wszystko zsiwialo krwiak się zrobił i do tego rana po cięciu mi się rozchodzila... przerażało mnie też wielkie skrzepy krwi choć wiedziałam że to normalne ale jednak.. dziwne uczucie. Pamiętam że po 6 tyg było już wszystko ok i rana zagojona. Ale jak masz jakieś wątpliwości udaj się do ginekologa. Pozdrawiam
U mnie rana się się juz zagoila jest jeszcze mały dyskomfort ale to nic w porównaniu do tego że ta szyjka wręcz wystaje z pochwy czasami

Gosika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak nie miałam, jak wystawalo mi 'coś' to okazało się że to ogromny skrzep. A byłaś na kontroli u lekarza?

reklama

kaylla

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Jestem 4 tygodnie po porodzie siłami natury. Nie ukrywam że zaglądałam sobie ,,tam" zeby sprawdzić jak się goi rana itd i jestem przerażona. Szyjka macicy jest zaraz przy wejściu do pochwy czasem nawet mam wrażenie że trochę wychodzi. Odczucia mam dziwne jakby wypadal mi tampon. Czy któraś z was tak miała? Czy to minie?
Możesz mieć obniżenie narządów rodnych, ewentualnie obniżenie/wypadanie ścianek pochwy. Najlepiej oceni to lekarz na wizycie kontrolnej. Nie wiem, kiedy planujesz się na taką wizytę udać, ale możesz ewentualnie przyspieszyć i iść szybciej niż po tych 6 zalecanych tygodniach. Ale myślę, że to się jeszcze może trochę cofnąć. Na pewno możesz się zabrać za ćwiczenia Kegla, nie zaszkodzi, a może pomóc.

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
11
Spokojnie ja też tak miałam. To mogą być prawdopodobnie obniżone narządy rodne. Ćwicz kegla, po połogu do lekarza. Mi w ciągu 2 Mc całkowicie wszystko wróciło do normy

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry