reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pochwa rocznej dziewczynki

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Czesc dziewczyny 😊 z racji ze to moje pierwsze dziecko i w dodatku córka, nie wiem jak powinna wyglądać pochwała rocznej dziewczynki. Od niedawna zaczelo mnie coś niepokoić chodz może to jest normalne a ja wymyślam. A mianowicie chodzi o to, ze zauważyłam powiększone (większa dziurkę wejścia do pochwy) jak przebierałam ją i wycieram cipeczke to tak jakby (kurde nie wiem jak to powiedzieć) No jakby poprostu była duża i tak się otwierała ze widać „troszke środka” ale dziś jak ją przebierałam gdy się napinała z tej dziurki wysuwała się „mała gulka” kurde nie wiem jak to dokładnie opisać.. nie wiem czy to jest normalne czy nie.. doradzacie coś ? Lekarz u nas tylko „porady przez tel” a żeby się dodzwonić to cud. Wiec wole zapytać o to was niż robić z siebie głupka przed lekarzem🙄
 
reklama
Do góry