reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

początek 2019-Warszawa

Prowadzenie ciąży

  • NFZ

    Głosów: 2 40,0%
  • prywatnie

    Głosów: 3 60,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
Dołączył(a)
9 Lipiec 2018
Postów
2
Dziewczyny, zakładam nowy temat dla prowadzących ciąże i rodzących w Warszawie aby wymieniać się informacjami nt lekarzy, przychodni i szpitali, itp :) Ja sama jestem w pierwszej ciąży i mam dużo pytań w głowie, mam nadziej że będą wśród nas dziewczyny bardziej obeznane - w drugiej bądź kolejnej ciąży :)
 
reklama
Ja mam termin na koniec lutego.
Jestem z Warszawy ale prowadze ciaze prywatnie pod Warszawą - w Piastowie. Mam tam super lekarke niestety z super cenami ale czuje sie bezpiecznie ;-)
A badania laboratoryjne robie w ramach pakietu z lux medu.
Pierwszą córkę rodzilam w św. Zofii w marcu 2017.
 
Ja prowadzę już drugą ciążę u dr. Michała Chojnackiego w Boramedzie na Ursynowie. Kosztuje ale warto pod każdym względem!!! W trakcie mojej pierwszej ciąży pracował na Madalińskiego i tam rodziłam (było na prawdę ok), choć akurat na oddziale się nie spotkaliśmy. Teraz pracuje w szpitalu na Żwirki i Wigury. Ja też zmieniłam miejsce zamieszkania i mam tym samym do wyboru - Piaseczno, Żwirki lub Madalińskiego. I póki co nie mam pojęcia który wybiorę.
 
Ja mam termin na koniec lutego.
Jestem z Warszawy ale prowadze ciaze prywatnie pod Warszawą - w Piastowie. Mam tam super lekarke niestety z super cenami ale czuje sie bezpiecznie ;-)
A badania laboratoryjne robie w ramach pakietu z lux medu.
Pierwszą córkę rodzilam w św. Zofii w marcu 2017.
Czy możesz mi powiedzieć jak ogarniasz te badania w Lux Medzie? Ja mam pakiet w Enel Medzie, ale chyba trzeba mieć skierowanie od ich lekarza żeby zrobić badania? Jak to u Ciebie wygląda?
 
Czy możesz mi powiedzieć jak ogarniasz te badania w Lux Medzie? Ja mam pakiet w Enel Medzie, ale chyba trzeba mieć skierowanie od ich lekarza żeby zrobić badania? Jak to u Ciebie wygląda?
U mnie to wyglada tak ze jak juz dostane karte ciazy to dają mi taką rozpiske taki plan opieki podczas ciazy i tam są wypisane badania ktore trzeba zrobic w danym tygodniu i juz bez wizyty i skierowania Ci to robią.
Idziesz do rejestracji i badania krwi Ci rejestrują bez wczesniejszego umawiania. Posiewy, usg itp juz pewnie trzeba umawiac, tego w LM nie robilam.
Skierowaniem jest karta ciazy i ta rozpiska.
 
U mnie to wyglada tak ze jak juz dostane karte ciazy to dają mi taką rozpiske taki plan opieki podczas ciazy i tam są wypisane badania ktore trzeba zrobic w danym tygodniu i juz bez wizyty i skierowania Ci to robią.
Idziesz do rejestracji i badania krwi Ci rejestrują bez wczesniejszego umawiania. Posiewy, usg itp juz pewnie trzeba umawiac, tego w LM nie robilam.
Skierowaniem jest karta ciazy i ta rozpiska.
Ok. Dzięki za info. Sprawdzę jak to jest w Enelmedzie.
 
Ja mam termin na koniec lutego.
Jestem z Warszawy ale prowadze ciaze prywatnie pod Warszawą - w Piastowie. Mam tam super lekarke niestety z super cenami ale czuje sie bezpiecznie ;-)
A badania laboratoryjne robie w ramach pakietu z lux medu.
Pierwszą córkę rodzilam w św. Zofii w marcu 2017.
Dasz namiar na lekarkę z Piastowa, mieszkam w Ursusie, wiec miałabym nie daleko. Chętnie sprawdzę.
Jak rodziłaś w Św. Zofii, to poszłaś tam "z ulicy" czy chodziłaś do ich przychodzi wcześniej? Znałaś tam jakiegoś lekarza czy położna?
 
Dasz namiar na lekarkę z Piastowa, mieszkam w Ursusie, wiec miałabym nie daleko. Chętnie sprawdzę.
Jak rodziłaś w Św. Zofii, to poszłaś tam "z ulicy" czy chodziłaś do ich przychodzi wcześniej? Znałaś tam jakiegoś lekarza czy położna?
Namiary wysle Ci na priv ;-) tez jestem z Ursusa.

Ja miałam planowane cc. Miałam dwie wizyty przed porodem - z lekarzem ginekologiem w celu zakwalifikowania do cc i pozniej z anestezjologiem. Obie prywatne ale ceny nie pamietam. I pozniej dostalam dzien i godzine kiedy mam sie zglosic.
 
Ja mieszkam w UK, ale pochodze z Warszawy i bede prowadzic ciaze troszke tu troszke tu :-p Napewno ze 2-3 razy zrobie USG u cudownego dr.Makowskiego, tak jak w poprzednich 3 ciazach ;) Pierwsze juz 3.08 :laugh2:
 
reklama
Ja mieszkam w UK, ale pochodze z Warszawy i bede prowadzic ciaze troszke tu troszke tu :-p Napewno ze 2-3 razy zrobie USG u cudownego dr.Makowskiego, tak jak w poprzednich 3 ciazach ;) Pierwsze juz 3.08 :laugh2:

Ja właśnie dzisiaj miałam wizyte u dr Makowskiego wspaniały lekarz wszystko fajnie pokarze ;) dzidzia zdrowa
IMG_0937.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0937.JPG
    IMG_0937.JPG
    159,9 KB · Wyświetleń: 4 841
Do góry