reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczatek ciąży progesteron

Judysska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2021
Postów
51
Dziewczyny podpowiedzcie czy któraś tak miała, jestem po inseminacji 18 dni i dopiero dzis zadzwoniłam do mojego gin przez prace nie miałam kiedy i on powiedział że teraz będę brala luteine , i przerazilam sie ze moze za późno zadzwoniłam, nawet nie kazał mi badac proga tylko dać luteinke, czy któraś miała taki przypadek? Martwię się strasznie że to za późno...dzis wychodzi mi 4 tydzień i 2 dzień..... dodam że to pierwszy raz udało mi się zajść w ciążę, żadnych poronien
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie czy któraś tak miała, jestem po inseminacji 18 dni i dopiero dzis zadzwoniłam do mojego gin przez prace nie miałam kiedy i on powiedział że teraz będę brala luteine , i przerazilam sie ze moze za późno zadzwoniłam, nawet nie kazał mi badac proga tylko dać luteinke, czy któraś miała taki przypadek? Martwię się strasznie że to za późno...dzis wychodzi mi 4 tydzień i 2 dzień..... dodam że to pierwszy raz udało mi się zajść w ciążę, żadnych poronien
Skoro ciąża do tej pory się sama utrzymuje to nie masz się czym martwić 🙂
 
A w jakim celu ta luteina skoro nawet nie badalas progesteronu? Może jest całkowicie zbyteczna.
 
A po inseminacji nie podalal luteinki
Dostałaś odpowiedzi w poprzednim temacie. Luteinę bierze się w uzasadnionych przypadkach, to nie cukierek, który sprawi, że stres Ci zejdzie. Skoro lekarz wali luteiną w ciemno nie sprawdzając wcześniej poziomu progesteronu, to nie wcale nie świadczy o nim dobrze.
 
Ja też brałam progesteron. Ale u mnie był za niski. I dlatego lekarz go włączył. Brałam do 12tc. Warto zbadać progesteron, będziesz wiedziała czy go brać czy nie. Bo jeśli będzie w normie to bez sensu brać luteinę która nie jest potrzebna.
 
Dostałaś odpowiedzi w poprzednim temacie. Luteinę bierze się w uzasadnionych przypadkach, to nie cukierek, który sprawi, że stres Ci zejdzie. Skoro lekarz wali luteiną w ciemno nie sprawdzając wcześniej poziomu progesteronu, to nie wcale nie świadczy o nim dobrze.
Gin twierdzi że progesteron będę miała duzy bo wyprodukowałam pare jajeczek i z pozostałości chyba mówił o ciałkach żółtych które produkują progesteron, ja zbadałam tak czy owak i mialam 119 w 4 tydzien +4dni!!
 
Gin twierdzi że progesteron będę miała duzy bo wyprodukowałam pare jajeczek i z pozostałości chyba mówił o ciałkach żółtych które produkują progesteron, ja zbadałam tak czy owak i mialam 119 w 4 tydzien +4dni!!
No to po co do tego jeszcze chcesz luteinę?
 
reklama
Często przy procedurach wspomaganego rozrodu suplementuje się każdą fazę cyklu. Drugą również, jeśli zakończy się ona ciążą to suplementacje się kontynuuje.
 
Do góry