reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczatek ciazy- rozowe uplawy

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Hej dziewczyny, ja po 5 latach staran w koncu zobaczylam jak wyglada pozytywny test ciazowy. Jestem teraz w 5 tygodniu i beta ladnie rosnie bo w poniedzialek bylo 400 a w srode 870. Dzisiaj dostalam delikatne krwawienie, tzn papier zabarwiony na rozowo. Czy to normalne czy powinnam sie martwic? Do tego bol podbrzusza i zdarzaja sie kłócia w skali od 0-10 oceniam na 5. Brzuch boli prawie caly czas, w pozycji lezacej ustaje. Czy to normalne? Martwie sie bo nie chce utracic tego Cudu ktory mi sie przytrafil ❤️ Bede wdzieczna za kazda odpowiedz 😚
 
reklama
przede wszystkim gratulacje❤️
osobiscie miałam ból podbrzusza (czasem kłujacy, czasem typowo miesiaczkowy) cały pierwszy trymestr.
W sprawie plamien skontaktowałabym sie pilnie z ginekologiem.
 
Powiem ci tak: teraz jestem w 4 ciąży.
1ciąża , idealna przeszłam przez nią lekko i szybkie, nie licząc że przytałam 30 kg😉
2 ciąża od początku problemy, niedomknięta szyjka macicy, ciągle plamienia, krwawienia, krwiaki podkosmowe, zakończona poronieniem w 12tc( płód obumarł ma 10tc)
3 ciąża też plamieniami, poronienie w 14tc wada genetyczna.
4 ciąża na początku plamienia, dziś 23+4. Plamienia z nadżerki wykrytej podczas ciąży.

Także plamienie może być oznaką że dzieje się coś złego, lub nie wskazuje na nic niepokojącego.

Na twoimi miejscu sprawdziłam bym poziomie progesteronu i koleiny raz przyroat hcg. I mimo wszystko wizyta u ginekologa.

Trzymam kciuki za zdrową ciążę.
 
Bo jeszcze tak pomyslalam ze kobiety czasem maja krwawienie na ppczatku ciazy i mysla ze to okres. Moze to tego rodzaju plamienie implantacyjne? Ide dzisiaj na progesteron i zobaczymy 🙏
 
Bo jeszcze tak pomyslalam ze kobiety czasem maja krwawienie na ppczatku ciazy i mysla ze to okres. Moze to tego rodzaju plamienie implantacyjne? Ide dzisiaj na progesteron i zobaczymy 🙏
Ja każde plamienie mam nakaz zgłaszać do ginekologa🙂 dwa razy się zdarzyło i dwa razy to była głupota, ale za każdym razem gin wzywał do kontroli. Teraz mam 21 tydzień.
 
U mnie dwa razy plamienia: okolicach pierwszej miesiączki i dwa tygodnie później. Byłam na izbie przyjęć i u ginekologa, przyczyn brak. Na razie ciąża dobrze się rozwija: w poniedziałek zaczynam 8 tydzień.
 
reklama
Do góry