reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Testy owulacyjne robi się aby zarejestrować pik hormonu LH, po okresie. Robienie ich po wykazaniu piku może być nieco bez sensu, bo hormon tak po prostu nie znika z organizmu. Zrób po prostu test ciążowy albo idź zrobić bHCG.
 
Niestety, naczytałaś się głupot w internecie i się nakręciłaś.
Owszem, zdarzały się tu dziewczyny, które robiły testy owu jako ciążowe i im wychodziły, ale to jest wyjątek od reguły i nie ma co na tym polegać.
Zrób test ciążowy, najczulszy, z porannego moczu.
 
Pozytywne testy owu mogą wychodzić przez całą drugą fazę cyklu i nie są one w żaden sposób miarodajne. Poza tym skoro pierwszy pozytywny wyszedł tydzień temu to ciążowy też jeszcze nic nie pokaże.
 
Chyba będę musiała jednak zrobić test ciążowy dziś znowu test ovu pozytywny
Co ma test ovu do testow ciążowych?! Test owulacyjny wskazuje na owulacje, ktora ma nastąpić a nie na ciaze. Testy ciążowe radze robic w dniu miesiączki, badz beta hcg, bo tez bedzie panika, ze ci nie wyjdzie.


Swoja droga przeraza mnie to, ze w taki sposob kobiety podchodza do tematu, nakrecaja sie i nic z tego nie wynika.
 
reklama
Co ma test ovu do testow ciążowych?! Test owulacyjny wskazuje na owulacje, ktora ma nastąpić a nie na ciaze. Testy ciążowe radze robic w dniu miesiączki, badz beta hcg, bo tez bedzie panika, ze ci nie wyjdzie.


Swoja droga przeraza mnie to, ze w taki sposob kobiety podchodza do tematu, nakrecaja sie i nic z tego nie wynika.
Nie nakręcam się nie wiem skąd ci się to wzięło ... poczytaj sobie ze istnieją przypadki wykrycia ciąży testem ovu . Nie musisz odrazu być niemiła a jeśli już tak chcesz to zachowaj swoją wypowiedz dla siebie
 
Do góry