reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

początek ciąży

reklama
Co do paznokci to niby mozna, ale moj lekarz mowil mi, zebym nie malowala, bo plytka jest ukrwiona i cos tam sie dostaje do krwiobiegu i do dziecka
 
Farbowałam włosy i malowałam paznokcie w każdej z 3 ciąż. Jedynie smród kosmetyków może cię doprowadzić do mdłości czy zwrotów głowy. Co do malowania paznokci jeszcze lepiej mieć niepomalowane w dniu porodu ze względu na to że widać czy siniejesz czy nie od paznokci. Ale weź przewidź kiedy urodzisz. ;-)
 
Włosy w lltrymestrze. To mi sama fryzjerka powiedziała. Mówiła ,ze czasem To jest tak ,ze kolor w ciazy może nie złapać , tak jak byśmy chciały :)
Co do paznokci , ja słyszałam ,ze powinno się odpuścić hybrydy , ale lekarka na samo malowanie się zgodziła :)
 
Włosy w lltrymestrze. To mi sama fryzjerka powiedziała. Mówiła ,ze czasem To jest tak ,ze kolor w ciazy może nie złapać , tak jak byśmy chciały :)
Co do paznokci , ja słyszałam ,ze powinno się odpuścić hybrydy , ale lekarka na samo malowanie się zgodziła :)
Podvzas @ też się nie farbuje właśnie ze względu na przyswajalnosc farby.
 
Ja włosy farbuje i robie hybrydy..


Co paznokcie mają do płodu no bez przesady...jeszcze zwykly lakier to ten zapach bo potem trzeba zmyć ale hybryda ...
Trochę zabobony i tragizowanie...
Jeszcze rodzic to na pewno będziesz w 8/9 A nie na początku..to gdzie tam do końca
Zabobon to wieszanie czerwonych wstazek nad dzieckiem , a to jest zdanie lekarza. Moja koleżanka miała zakaz od swojego ginekologa w Warszawie. Powiedział jej ,ze wiele kosmetyczek , musi chociaż przez pierwszy trymestr zrezygnowac z pracy bo jest duze zagrozenie poronieniem. Ginekolog Ma więcej wiedzy ode mnie. Więc w takim wypadku wolę się jego posłuchać.
 
reklama
Do góry