reklama

początek obserwacji cyklu - jakieś rady?

Od
7 Luty 2019
Odpowiedzi
0
powiem tak, przed porodem, to nie byłam nawet w stanie stwierdzić, czy mam rozwarcie, teraz mi to łatwo przychodzi. Ogólnie zamknięta szyjka jest twarda jak czubek nosa, a otwarta-jak usta. Po porodzie zawsze jest jakby "otwarta" taka literka "u"
no ja na razie tego totalnie nie wyczuwam, ale może praktyka uczyni ze mnie mistrzynie :) no jak na razie jestem po owulce - tempreatura na wykresie poszła mi ładnie w górę i wg owulacji wyznaczonej przez ovufriend to trafiliśmy w dzień owulacji ze współżyciem, więc trzymajcie kciuki!! a z testem ciążowym czekacie do terminu miesiączki, czy wcześniej robicie? ile dni po owu może w ogóle wyjśc test pozytywny? oczywiście w sytuacji, jeśli się udało

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Od
21 Listopad 2008
Odpowiedzi
5
no ja na razie tego totalnie nie wyczuwam, ale może praktyka uczyni ze mnie mistrzynie :) no jak na razie jestem po owulce - tempreatura na wykresie poszła mi ładnie w górę i wg owulacji wyznaczonej przez ovufriend to trafiliśmy w dzień owulacji ze współżyciem, więc trzymajcie kciuki!! a z testem ciążowym czekacie do terminu miesiączki, czy wcześniej robicie? ile dni po owu może w ogóle wyjśc test pozytywny? oczywiście w sytuacji, jeśli się udało
Zależy jak długo potrwa drogą do macicy i zagniezdzenia. Najbezpieczniej zrobić ok 14dni po owu. U jednej to będzie w dniu spodziewanej @ u innej później. Ja się pospieszylam, zrobiłam 10dni po i był jeszcze negatywny. Ale czasem w tym terminie już po zagniezdzeniu i pozytywny.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku