reklama

Początek początku...

Zapraszam wszystkie osoby, które są na etapie starań o dzidziusia i chciałyby cieszyć się już

1. baba_jaga

baba_jaga Początkująca w BB

Witam,
    wszystkich rodziców i tych przyszłych również, a może zwłaszcza. Zapraszam do podzielenia się swoimi troskami, radościami, wątpliwościami związanymi ze staraniami o dzidziusia. Ja sama właśnie na takim etapie jestem. Mam już córeczkę i pamiętam jak takie wyczekiwanie może być trudne. Codziennie doszukuję się kolejnych objawów ciąży a tu nic...

2. Mere

Mere Fanka BB :)

Ja już staram się 3 lata i nic, ciągle coś wyskakuje nie tak w moim organizmie i muszę to leczyć:( Obecnie przynajmniej doczekałam się wreszcie owulacji :) Pozdrawiam serdecznie!

3. reklama
  4. Ewcia81

Ewcia81 Gość

czesc wam
    Jestem Ewka mam synka Mateuszka, ma 6 lat,,staram sie od ponad roku o drugie dziecko i nadal nic....
    Ja wybieram sie do lekarza,bo nawet nie byłam od roku(od tamtych wakacji)...i w styczniu ide zobaczyc co sie dzieje i porobic badania....teraz 5 dni okres mis ie spóźniał i myslałam juz ze to to,,ale nic dzisiaj @ przylazła.................

mere babajaga witam WAS

5. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

Cześć Dziewczęta, można dołączyć?... :-)
    Razem z narzeczonym staramy się o nasze pierwsze Maleństwo. Mam nadzieję, że nam się uda i już niedługo, jeszcze w 2011 roku zostaniemy rodzicami :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie :-)

6. Divertte

Divertte Zaciekawiona BB

Jestem mamą 2 dzieciaczków. Chcemy mieć jeszcze jedno ale czy się uda, mam nadzieję. Póki co nadzieja jest nam potrzebna.

7. Ewcia81

Ewcia81 Gość

sergeevna Divertte wszystkim nam sie na pewno uda..witamy i powodzenia...
    wiara czyni cuda...

8. Ewcia81

Ewcia81 Gość

hej dziewczynki,,,
    Tylko narazie nas 4,,,mało,,,,ale damy rade...

pozdrawiam...

9. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

No jasne, że damy radę ;-)

W końcu nas się zrobi tutaj cała masa! :-)

10. reklama
  11. bibik38

bibik38 Początkująca w BB

Wiatm mam zespół policystycznych jajników i brałam przez 6 mc clo i... dziewczyny jestem w ciąży kródko i bardzo się boja żeby wszystko było ok na usg jeszcze nic nie widać testy "sikowe" 6x pozytyw macica juz jak w ciązy "zwarta i gotowa" tak powiedzaił gin a beta 220 w wtorek czy to jet ok? ostatnią @ miałam 18.11.2010 ale cykle długie po 32 dni napiszcie coś.

12. Joanna K.

Joanna K. Początkująca w BB

cześć,
    szperając w Internecie znalazłam Wasz wątek.
    Narazie co prawda jeszcze nie jestem na etapie starania, ale przygotowywania :-) Mam już skierowanie na badania krwi (toksoplazmoza, różyczka, etc.). Od miesiąca biorę kwas foliowy.
    Do czynnego działania mamy przystąpić w kwietniu, taką datę ustaliliśmy z narzeczonym. W między czasie mam nadzieję, że pozwolicie się podczytywać a i sama skrobnę czasami jak nasze przygotowania:)

pozdrawiam
    Asia

Poleć forum