reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek

Słowiczku - sama nie wiem co napisać, porazdzić. :-( Z tego co piszesz operacja teraz poprawiłaby chwyt rączki a co za tym idzie komfort funkcjonowania. Ale to zawsze operacja. Wątpię, żeby Łukasz mógł mieć do was pretensję, bo przecież medycyna w przyszłości będzie mogła pomóc rączce i pewnie stópce, jeżeli będzie taka potrzeba.
Kochacie go i to jest najważniejsze.
 
reklama
Słowiczku jesteś twarda!!!!!
Gdyby człowiek znał odpowiedzi na wszystkie pytania ..........to by był luksus............ ja jak mam problem siadam biorę kartkę ołówek i wypisuje za i przeciw do tego odpowiadam sobie na pytanie co w życiu jest dla mnie ważne.........moja hierarchia wartości.......
ale łatwo się mówi.............
miłość dziecka do rodzica jest zawsze bezwarunkowa........... kierujcie się miłością....
 
W raporcie nie było/nie jest nic nowego co zostało powiedziane na wizycie.
Dodatkowo doktor przesłał nam kilka zdjęć po przeszczepie palców z nóg do rąk...czyli małej rekonstukcji dłoni i zdjęcia po transplantacji paliczków ze stopy do dłoni.

Powiem Wam, że pomimo optymistycznego początkowego podejścia do tej sprawy zadecydowaliśmy wcześniej, ze jednak Łukasia nie operujemy.

Ale jeszcze będziemy konsultować to z pewnym lekarzem. Choć wydaje mi się, ze jego opinia nie wpłynie na naszą decyzję.
 
słowiczku buziaczki w Łukasiową rączkę :tak: i przestańcie już rozmyślać, bo zrobiliście najlepiej i najmądrzej
 
słowiczku mnie też się wydaje, że to najlepsza decyzja!
i tu mi się ciśnie na myśl wiele przykładów i jakiś tam psychologicznych teorii, ale nie warto o nich pisać... tyle co wiem to to, że sprawdziliście mnóstwo wariantów i na pewno wybraliście ten najlepszy... a więc tak jak pisze gaga całuski dla rączki!!
 
reklama
Do góry