reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początki blw

Marynia88

Moderator
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
8 273
Miasto
Piotrków Trybunalski
Witam, powoli zaczynam przygodę z blw, daję synkowi do rączki gotowanego ziemniaczka, marchewke, brokułka czy banana. Syn ma prawie 9 miesięcy, wcześniej jadł tylko papki - słoiczki i to tylko do 6go miesiąca bo te dla starszych niemowląt zawierały grudki którymi mój bobasek się dławił. Ostatnio "dorósł" do grudek i dlatego postanowiłam rozpocząć Naszą przygodę z blw. Jestem praktycznie "zielona" w tym temacie, nie wiem czy skoro rozpoczełam blw tak późno (bo z tego co czytam to Mamy decydują się na blw już gdy ich pociecha ma 6 miesięcy) to mam szukać przepisów na 6ty a może 8my miesiąc? Może są na forum Mamusie ekspertki od blw albo chociaż możecie mi polecić jakieś konkretne stronki z tą tematyką? Będe bardzo wdzięczna za każdą poradę.
 
reklama
Rozwiązanie
Przepisy mogą być różne. Nie ma konkretnej kolejności, ważne by patrzeć z czym dziecko sobie radzi.

Stronki:

Link do: Archiwa: BLW ZUZI KROK PO KROKU - alaantkoweblw - przejrzyj, nie miesiącami życia, a bardziej jak to w czasie postępuje


Dziękuję, te stronki to kopalnia wiedzy o blw i ogólnie żywieniu niemowląt i dzieci.
Czekam tylko na drzemke mojego brzdąca i biorę się za poszerzanie swojej wiedzy.
Przepisy mogą być różne. Nie ma konkretnej kolejności, ważne by patrzeć z czym dziecko sobie radzi.

Stronki:

Link do: Archiwa: BLW ZUZI KROK PO KROKU - alaantkoweblw - przejrzyj, nie miesiącami życia, a bardziej jak to w czasie postępuje


Dziękuję, te stronki to kopalnia wiedzy o blw i ogólnie żywieniu niemowląt i dzieci.
Czekam tylko na drzemke mojego brzdąca i biorę się za poszerzanie swojej wiedzy.
 
Rozwiązanie
Do góry