reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początki ciąży a ból brzucha

NKA.LC

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Lipiec 2022
Postów
24
Cześć!

Dziewczyny, od środka nocy męczą mnie bóle brzucha jak na miesiączkę, w brzuchu wciąż coś się przelewa...

Testy ciążowe pozytywne, BHCG na dzień przed okresem wynosiła 57. Dzisiaj jest drugi dzień po niedoszłej miesiączce. W poniedziałek powtarzam bhcg, zgodnie ze wskazówkami lekarza.
Nie ma żadnych plamień czy krwawienia, ale nie ukrywam, że każda wizyta w łazience kosztuje mnie mnóstwo nerwów 😔

Czy powinnam się martwić tymi bólami?

Pozdrawiam😇
 
reklama
Cześć!

Dziewczyny, od środka nocy męczą mnie bóle brzucha jak na miesiączkę, w brzuchu wciąż coś się przelewa...

Testy ciążowe pozytywne, BHCG na dzień przed okresem wynosiła 57. Dzisiaj jest drugi dzień po niedoszłej miesiączce. W poniedziałek powtarzam bhcg, zgodnie ze wskazówkami lekarza.
Nie ma żadnych plamień czy krwawienia, ale nie ukrywam, że każda wizyta w łazience kosztuje mnie mnóstwo nerwów 😔

Czy powinnam się martwić tymi bólami?

Pozdrawiam😇
Mnie zawsze na początku ciąży bolało jak na miesiączkę, więc jeśli nie ma innych niepokojących objawów ( typu plamienia )to nie martwiła bym się. Wszystko się zmienia, przygotowuje więc to normalne.
Zaraz będziesz się martwiła, że nic nie boli 😉
Gratulacje!!!
 
Mnie zawsze na początku ciąży bolało jak na miesiączkę, więc jeśli nie ma innych niepokojących objawów ( typu plamienia )to nie martwiła bym się. Wszystko się zmienia, przygotowuje więc to normalne.
Zaraz będziesz się martwiła, że nic nie boli 😉
Gratulacje!!!
Dziękuję ❤️
 
Raz wzięłam nospę,choć lekarka nie pozwalała brać żadnych leków na początku, ale nie umiałam wytrzymać z bólu.
Mnie też na początku ciaży bardzo bolał brzuch i plecy, jak na okres. Nie umiałam spać. Ciągle bałam się, że dostanę okres zaraz.
 
Mnie też na początku ciaży bardzo bolał brzuch i plecy, jak na okres. Nie umiałam spać. Ciągle bałam się, że dostanę okres zaraz.
Mam dokładnie tak samo... Dzisiejsza noc i poranek były pełne emocji, ale skoro tak bywa, to chyba czas uspokoić głowę 😇
 
Ostatnia edycja:
Lekarka mi mówiła, że to macica sie rozciąga, stąd ten ból. Zaleciła wysoką dawkę magnezu, ale ból sam przeszedł po kilkunastu dniach.
Edit. Magnez brałam, ale nie czułam poprawy.
 
Cześć!

Dziewczyny, od środka nocy męczą mnie bóle brzucha jak na miesiączkę, w brzuchu wciąż coś się przelewa...

Testy ciążowe pozytywne, BHCG na dzień przed okresem wynosiła 57. Dzisiaj jest drugi dzień po niedoszłej miesiączce. W poniedziałek powtarzam bhcg, zgodnie ze wskazówkami lekarza.
Nie ma żadnych plamień czy krwawienia, ale nie ukrywam, że każda wizyta w łazience kosztuje mnie mnóstwo nerwów 😔

Czy powinnam się martwić tymi bólami?

Pozdrawiam😇

Mnie na początku ciąży bolał brzuch trochę jak na okres, trochę jajniki. Teraz jestem w 16 tygodniu i nadal czasem brzuch mnie pobolewa, ale nie martwię się tym. Macica się rozciąga. Mi położna powiedziała, że alarmujące by było jakby ból był bardzo mocny, i silne krwawienie ze skrzepami (jak w czasie miesiączki i bardziej). Sam dyskomfort w brzuchu jest normalny.
 
Ja miałam typowe bóle miesiączkowe przez 3 tygodnie .
I pamiętam że właśnie każda wizyta w wc to był jeden wielki strach i obsesyjne patrzenie na majtki w pierwszej kolejności i na papier w drugiej kolejności 🙈
 
reklama
Do góry