reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początki ciąży a ból brzucha

reklama
Cześć!

Dziewczyny, od środka nocy męczą mnie bóle brzucha jak na miesiączkę, w brzuchu wciąż coś się przelewa...

Testy ciążowe pozytywne, BHCG na dzień przed okresem wynosiła 57. Dzisiaj jest drugi dzień po niedoszłej miesiączce. W poniedziałek powtarzam bhcg, zgodnie ze wskazówkami lekarza.
Nie ma żadnych plamień czy krwawienia, ale nie ukrywam, że każda wizyta w łazience kosztuje mnie mnóstwo nerwów 😔

Czy powinnam się martwić tymi bólami?

Pozdrawiam😇
Hej czy miałaś biegunkę? Bo też od kilku dni mam bóle brzucha , testu jeszcze nie robiłam staramy się już kilka lat więc zawsze czekam do miesiączki. Ale teraz kilka dni mam straszy bol brzucha
 
Hej czy miałaś biegunkę? Bo też od kilku dni mam bóle brzucha , testu jeszcze nie robiłam staramy się już kilka lat więc zawsze czekam do miesiączki. Ale teraz kilka dni mam straszy bol brzucha
Hej :) Ból brzucha - podobny do miesiączkowego - miałam na parę dni przed okresem. Utrzymywał się do jakiś 2 tygodni od momentu, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
Tak, w pierwszym trymestrze zmagałam się z biegunką...

Trzymam kciuki 😇
 
Do góry