reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początki ciąży jaki ból odczuwałyście?

reklama
Ja miałam tylko kłucie w jajniku z którego była owulacja i tak jakby pieczenie w podbrzuszu. Bóli okresowych nie miałam. Ból się pojawiał do około 7 tygodnia ciąży :).
 
Bo nie wiem jak mam interpretować jednodniowe krwawienie a do okresu miałam jeszcze tydzień tym bardziej że nigdy takich plamień nie miałam w cyklu
 
mnie bolał brzuch jak na okres, ale tak dziwacznie..i już wtedy wiedziałam, ze okresu nie będzie :D i czułam go do ok. 8-9 tygodnia, ale nie bolało bardzo. za to, nie mogłam poradzić sobie z mdłościami, bo wszytskim prawie wykręcało mi jelita, a rano to myślałąm, ze nie wyjdę z toalety, ale szybko przeszlo. Potem jadłam już co chciałąm, nie miałam ani smaków dziwnych ani mnie nie odrzucało od niczego konkretnego
 
mnie bolał brzuch jak na okres, ale tak dziwacznie..i już wtedy wiedziałam, ze okresu nie będzie :D i czułam go do ok. 8-9 tygodnia, ale nie bolało bardzo. za to, nie mogłam poradzić sobie z mdłościami, bo wszytskim prawie wykręcało mi jelita, a rano to myślałąm, ze nie wyjdę z toalety, ale szybko przeszlo. Potem jadłam już co chciałąm, nie miałam ani smaków dziwnych ani mnie nie odrzucało od niczego konkretnego
Z toalety wyjść w sensie rozwolnienie ?
 
Mnie kul jajnik chyba z dwa tygodnie a wcześniej przy okresie nie miałam żadnych dolegliwości, jak na okres to bolało mnie może w 7/8 tyg
 
Z toalety wyjść w sensie rozwolnienie ?
niee, wymiotowałam jak kot :( cokolwiek bym nie zjadła, trochę mnie to przerażało, bo początkowo nic nie mogłam zjeść, wylatywało wszystko, pomagały mi tylko słabe herbaty ziołowe i rooibos, potem mogłam zjeść max. dwa herbatniki.. a potem przeszło
 
reklama
Do góry