reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początki ciąży jaki ból odczuwałyście?

A to nie ja nie mam takich problemów do okresu zostało mi 4 dni nie wiem czy testować czy czekać na okres. W sumie sam fakt dał mi nadzieję odnośnie tego plamienia którego wcześniej nie miałam
 
reklama
Mnie brzuch w ogóle nie bolał, za to piersi mnie bolały tak, że chodziłam przez jakiś czas bez stanika
To już nie chodzi mi o brzuch,pytam się tak bo od czasu do czasu mnie pobolewa na okres ale sam fakt że w sobotę mając tydzień do okresu miałam jednodniowe plamienie śluz zamieszany z jasnorozowa krwią i trwało to dosłownie jeden dzień i ustąpiło gdyby dalej trwało pomyślała bym że to okres
 
A to nie ja nie mam takich problemów do okresu zostało mi 4 dni nie wiem czy testować czy czekać na okres. W sumie sam fakt dał mi nadzieję odnośnie tego plamienia którego wcześniej nie miałam
Zrób test po kilku dniach od planowanej miesiączki, jeżeli nie dostaniesz
 
Dokładnie jak koleżanka poradziła wyżej, przed "planowaną" datą okresu nie ma co się nastawiać (ja kilka razy miałam dziwne objawy przed okresem i myślałam, że to już ciąża i było małe rozczarowanie).

Żeby było śmiesznie, kiedy już się udało miałam dokładnie takie same symptomy jak na miesiączkę. Zrobiłam test tylko dlatego, że był dzień spóźnienia i byłam bardzo zdziwiona pozytywnym wynikiem :D
 
No ok czyli poczekam do piątku, zwarjuję naprawdę [emoji33] i teraz nie wiem czy test kupić czy dac sobie spokoj
 
No ok czyli poczekam do piątku, zwarjuję naprawdę [emoji33] i teraz nie wiem czy test kupić czy dac sobie spokoj

Ja kupiłam od razu kilka w zapasie i dobrze bo tak wynik mnie zdziwił, że następnego dnia jeszcze powtórzyłam :D. Pytanie ile taki test jest ważny, przyznam, że nigdy nie sprawdzałam ich daty przydatności.
 
Ja kupiłam od razu kilka w zapasie i dobrze bo tak wynik mnie zdziwił, że następnego dnia jeszcze powtórzyłam :D. Pytanie ile taki test jest ważny, przyznam, że nigdy nie sprawdzałam ich daty przydatności.
Na teście Clearblue, który robiłam data ważności była jakoś do 2020 roku. A kupowałam w grudniu 2018. Więc ważność wystarczająco długa.
 
reklama
Do góry