reklama

Początki ciąży

Zapraszam wszystkie przyszłe mamy, przede wszystkim kobietki, które dopiero dowiedziały się, że

1. karlaczek

karlaczek Zaangażowana w BB

Witam,
    jestem w 5 tyg. ciąży, zapraszam wszystkie kobietki, które pierwszy raz w życiu zostaną mamami do podzielenia się swoimi obawami oraz radościami!
    pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!!!!!:)

2. agawa1983

agawa1983 Początkująca w BB

Witam!!! :)
    Ja jestem na etapie starania się o dzidziusia, "prace" ;) trwają od września i na razie nic, szczerze to już nie mogę się doczekać kiedy z mężem nam się uda :) Staram się nie przesadzać z myśleniem o tym, żeby się nie "blokować" ale tak się nie da!!! :) Życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki za Ciebie i za siebie :) pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

3. reklama
  4. karlaczek

Witaj agawa1983:)))))
    My z męzem zaczelismy starac sie o dzidziusia od razu po slubie i udalo sie. Zaszłam w ciąze miesiac po slubie:)Też bałam sie ze nie bedzie latwo, ciagle myslalam o dziecku i robiłam w kolko testy. Jak bylismy w podrozy poslubnej czulam ze moge byc juz w ciazy i oczywiscie chcialam robic testy, ale wstrzymalam sie i zrobilam po powrocie. I okazalo sie ze bede mama:)
    Bardzo dziekuje Ci za mile slowa. Zycze Wam zebyscie szybko zobaczyli na tescie 2 kreseczki, najlepiej wyjedzcie gdzies odstresujcie sie i na
    pewno wszystko sie uda!!!! Powodzonka!!!! Mam nadzieje ze pochwalisz sie jak bedzie juz fasolka:) buziaki

5. agawa1983

Witaj karlaczek!!! :)
    Oczywiście, że pochwale się jak już będę wiedział, że ta piękna chwila nastała :) pozdrawiam, ściskam i przesyłam ogormne buuuziaki dla WAS :)

6. claudiaaudia

claudiaaudia Fanka BB :)

Witam, Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreski bardzo się ciesze choć mam obawy bo już raz się sparzyłam gdy wystąpiło samoporonienie w pierwszych tygodniach ciąży. :( Z moich obliczeń jestem w 5 tygodniu. Bardzo bym chciała żeby tym razem się udało i nic się złego nie wydarzyło.

7. karlaczek

Witaj Claudia:) zycze Ci zeby wszystko sie udalo i zebys urodzila zdrową dzidzię:)))trzeba byc dobrej mysli.
    Ja staram się myśleć pozytywnie. Dla mnie ciąza to tez nowosc i czasami mam takie dni ze ogarnia mnie lek o przyszlosc: czy wszytsko bedzie dobrze i czy sobie poradze.

8. agawa1983

Witajcie!!!
    Wczoraj robiałam test i wyszły dwie kreseczki jedna troszkę jaśniejsza ale są dwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! We wtorek idę do ginek. potwierdzić i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!! :) Jestem z mężem taaaka szczęśliwa, wczoraj po obiadku dałam mu prezencik, spakowałam test do ładnego pudełeczka i powiedziałam mu że to taki spóźniony prezent urodzinowy :) Ogromnie się ucieszył aż mu się ręce trzęsły :) noo mnie w zasadzie też jak robiłam ten test hahaha :) Także ogromna radość!!!! Trzymacie kciuki :) pozdrawiam jeszcze raz powodzenia!!! piszcie co u Was jak samopoczucie itd itd w końcu razem przez to musimy przejść a w grupie raźniej :)

9. karlaczek

agawa1983 super!!!!!!!!! gartulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!teraz dbaj o tą małą pereleczkę ktora nosisz pod serduszkiem:)
    u mnie samopoczucie ok. W poniedzialek wracam po dlugiej przerwie do pracy....Moja kruszynka ma juz 7tyg. Za dwa tyg mam wizyte u gina i uslysze w koncu bijace serduszko:))))))))))

10. reklama
  11. claudiaaudia

claudiaaudia Fanka BB :)

Zycze powodzenia w pracy i jak najmniej stresu.. pozdrawiam:-D

12. agawa1983

Witajcie MOJE DROGIE!!!!
    We wtorek byłam u lekarza i potwierdził moją ciążę powiedział, że jest to dopiero sam początek czyli gdzieś 4 tydzień od miesiączki (czyli sam dzidziuś to ok 2 tyg, jakoś tak:) wielkość fasolki ok 3,5 milimetra :) Za dwa tygodnie wybieram się ponownie do lekarza na wizytę i mam nadzieję, że wszystko z dzidzia będzie dobrze! :) Póki co raz czuję się świetnie a raz mam bóle ogólnie jak przy czy przed miesiączką, bolą mnie krzyże, dół brzuszka delikatnie pobolewa, zmiana nastrojów standard hahaha i taaa senność mogłabym spać całymi dniami no może bez przesady ale zmęczenie odczuwam i już nie ma długich posiadówek wieczorami przed TV :) No cóż pora na wielkie zmiany, a co za tym idzie pora na zadbanie o siebie, wierzę , że wszystko będzie dobrze czego życzę oczywiście WAM i SOBIE!!!!:) pozdrawiam WAS i dbajcie o siebie, wszystko będzie dobrze buuuziaki!!!! Piszcie co tam u Was, jak samopoczucie itd. :) :)

Poleć forum